cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A50 Telefonumun Medya Sesi Gelmiyor

(Topic created on: 09-15-2020 01:15 AM)
17575 Views
Öğretmen65
Active Level 1
Options
Galaxy A

Henüz bir senesini doldurmamış olan Samsung Galaxy A50 akıllı telefonumun alt kısmındaki hoparlöründen ses gelmiyor. Son güncellemeden sonra telefonumla hoparlör açıp konuşamadım kendi kendine hoparlör modundan çıkmaya başladı. Daha sonra Instagram'da videoların sessiz oynadığını gördüm. Video ve şarkılar için denediğimde son seste bile ses gelmedi.

Kulaklık takılıyken ses iyi geliyor ancak kulaklık yokken telefondan ses gelmiyor.

Onun haricinde son güncellemeden sonra ekran kendi kendine yanıyor. Ekrana çift tıkladığımızda olan şey yani. Telefon durduğu yerde mesaj gelmiş gibi bir tepki veriyor. Bildirim var zannedip açıyorum ama hiçbir şey yok. Açıkçası bu da oldukça rahatsız edici ve ben pil ömrünü olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

8 Comments
Solution
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
güncellemeden sonra olduğunu söylediniz.. tüm verilerinizi yedekleyip cihazi fabrika ayarlarına sifirlamanizi tavsiye ederim kardeşim.
0 Likes
Öğretmen65
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkür ederim, smart tutor indirdim yarın arayıp problemi çözebilecek mi bir bakacağım. Sonra çözülmezse tavsiyenizi deneyeceğim
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
rica ederim umarım çözülür.
0 Likes
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A

merhaba kardeşim Sana tavsiyem Samsung members uygulamasının ana sayfası üzerinde yardım al sekmesine gel interaktif kontroller butonuna tıkla ve hoparlör testi yap Eğer kötü çıkarsa servise vermeni tavsiye ederim ya da hata raporu gönderebilirsin

0 Likes
Öğretmen65
Active Level 1
Galaxy A
Testlerde sıkıntı çıkmadı, şu an bu sorunun sebebini anlayamıyorum. Smart tutor indirdim bir de kendileri baksınlar. Ona göre aksiyon alacağım. Teşekkür ederim
Tubemate
Active Level 4
Galaxy A
bendede telefonu ekranı boş yere yanıyor bildirim geldi sanıyorum hiç bişey yok
0 Likes
Öğretmen65
Active Level 1
Galaxy A
Nasıl çözülür acaba bu ya bugün telefonum hepten kafayı yedi resmen. Telefonla konuşurken de bir anda ses komple gidiyor hoparlöre alıyorum öyle düzeliyor. Ya da hoparlördeyken gidiyor kulaklığa geçmem gerekiyor. İnsan içinde telefonla konuşmak imkansız hale geldi
Tubemate
Active Level 4
Galaxy A
Acaba garantisi hayla geçerli mi?eğer geçerliyse samsung'un servisine götürebilirsin.
0 Likes