cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A50 Son Güncelleme ile Neler İyileştirildi

(Topic created on: 02-27-2022 09:26 PM)
101 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba Sevgili Samsung Üyeleri, 

Öncelikle Tüm İslam Aleminin ve Members Ailesinin Miraç kandilini kutlarım 🤲

A50 kullanıcıları geçen gün güncelleme gelmişti sizler için biraz araştırma yaparak bulduğum bilgileri sizlere sunmak istiyorum .kullanıcların ilk izlenimlerim bu şekilde 

A50 cihazında son güncelleme ile neler değişti;

* One uı 3.1.1 bazı özelliklerini aldı 

*Parmak izi cihazda biraz daha hızlandırılmış

* Bir çok uygulama güncel sürüme geçirildi 

*Pil optimizysyonu uygulanmış (muhtemelen benim bulduğum sorun cihazlarınızdan düzeltilmiştir belki ekstra performansı eklenmiş olabilir)

* kamera performansı kesinlikle arttrılmış bir çok kullanıcı yazmış Daha pürüzsüzmüş ( kamera arayüzü daha hızlı 3 .1.1 özelliğidi )

* Saat ve hava durumu uygulamaları güncelleme almış 

* Arayüzü akıcılık gelmiş animasyonlar daha hızlı ve pürüzsüzmüş .

Arkadaşlar sizler için biraz araştırma yaptım eğer güncelleme geldiğinde umarım iyi sonuçlarla karşılaşırsınız .Yüklemek sizlerin elinde yükleyeyecek olan arkadaşlar güncellemeyi yükelrseniz diğer kullanıcılarada bilgilendirme yaparsanız güzel olur😊

A50 cihazında göze batan başka bir sorun var mı tam bilmiyorum benim gözüme o bataryadaki sorun geldi .

A50 kullanıcıları eğer hata var ise lütfen hata raporu göndermekten kaçınmayın 

Cihazımız 3 aylık güncelleme programına geçmeye hazırlık yapmaya başlanabilir A50 cihazı için haberiniz olsun😊

Dinlediğiniz için teşekkürler😊
Berkaynak61
Active Level 4
Galaxy A
Şu 4k video ozellini verseydiler çok güzel olurdu.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Onun için çok uğraştım ama maalesef konsept gereği verilmiyor
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
A52'side gelir mi reis ?
Galaxy A
Ona 4.1 gelecek.
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
Biliyorum, demek istediğim şubat yaması ile ilgili böyle bir post atar mı. Sonuçta 700 mb'tı.
Galaxy A
Evet atar. Bir gelişme olduğu zaman bildiriyor zaten post sahibi (yani alfa abi diyoruz biz ona genelde*)
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Bu düzeltmeler gelir mi maalesef bilgim yok kardeşim ama A52 ye de gelir iyi güncellemeler android 12 yi daha da iyi opitmize ederler yakında 4.1 güncelleme testleri başlanır muhtemelen
Galaxy A
Alfatürk Kardeşim,

Bugün Galaxy S20Fe model için de güncelleme geldi fakat Galaxy S21 serisi için hala güncelleme yok sorum şu ki; Yeni gelişmeler mevcut mu yoksa durum hala aynı mı?

Sağ olun kardeşim hepimizin Miraç Kandili Mübarek Olsun.

Teşekkürler...
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
One uı 4.1 güncellemesi devam ediyor geçen gün yenilenmişti testi ,diğer şubat güncellemesi avrupada 2 tane yayınlandı yakından sizler içinde gelir muhtemelen yada hiç verilmeyen direk 4.1 de verilebilir bazen atlama yapabiliyorlar

Rica ederim kardeşim ne demek 😊
Galaxy A
Tamamdır kardeşim eyvallah sağol.

Teşekkürler...