cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A50 Güncelleme

(Topic created on: 02-01-2021 02:42 PM)
404 Views
LostCrosss
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar Bu Güncelleme  Ne zaman gelicek acaba birde bizim sorunlarımıza derdimize çare bulacak güncelleme cidden verilecek mi A50 Kurumsal Bir Cihaz.

Güncelleme Sonrası  Pil Çabuk Bitiyor Pugb Mobile 6 saat Oynama Süresi Alırken  3 Saate  düştü.Instgramda Takılmalar Yaşıyorum Sebeke Soruju Var Özelikle Wifi Bağlanırken.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba LostCrosss,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
15 Comments
HYMG
Active Level 8
Galaxy A
instagramda bendede var takılmalar A51 benim ki
Galaxy A
ocak ayı boşa geçti şubat.da bi u takılı güncelleme alırız yoksa ayıp etmis olur samsung kardeşim
kemal1
Active Level 5
Galaxy A

gelsede artık bi rahatlasak telefonda daha buyuk sıkıntılara neden olmasın diye açmıyorum telefonu güncelleme gelince acacağim bende

LostCrosss
Active Level 5
Galaxy A

ayrıca şöyle bi sorunu var sabah akşam üzerine kadar hızlı şarj ederken,akşamdan sonra hızlı şarj yazsa bile şarj yavas ediyor gibi

Galaxy A
Bende de ayni sorunlar var
0 Likes
A50users
Active Level 9
Galaxy A
Beklemeyin guvenlik guvenlik guncellemesini dayayacaklar
0 Likes
LostCrosss
Active Level 5
Galaxy A
aynen beklemiyorum saticam zaten mi redmi note 10 pro alicam