cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A50 Güncelleme Şikayeti

(Topic created on: 08-16-2020 10:47 PM)
283 Views
keremyesil
Active Level 7
Options
Galaxy A

image

Artık bu durumdan sıkıldım telefonun her güncellemesi güvenlik güncellemesi hiç sorun düzelten veya yeni özellik ekleyen güncelleme yok.
A50'den daha düşük seviyede olan bazı cihazlar bile One UI 2.1 güncellemesi aldı samsungun acilen bu politikadan vazgeçip böyle çok satan cihazlara önem vermesi lazım A51 çıkınca alt modeli unutmak nedir böyle birşey asla kabul edilemez😡
Aynı durum Galaxy Buds içinde geçerli Galaxy Buds+ ve Galaxy Buds Live çıkınca ilk cihaza güncelleme vermeyi unuttular.
Umarım bu iletiyi Samsung Türkiye ve Samsung Güney Kore Merkezi Görür ve bu sorunu ciddiye alır 
12 Comments
birerendişe
Active Level 7
Galaxy A
bence sorun bizde samsunga güvenip orta segment telefon alıyoruz. ben artıj akıllandım telefon alırsam ya en tepe model alırım ya en alt model ortası yok malesef
Ahmet098
Active Level 4
Galaxy A
kesinlikle katılıyorum
Ahmet098
Active Level 4
Galaxy A
şubattan beri telefona güvenlik geliyor baya güvenli şuan telefon artık düzeltme istiyoruz u takısı olan duy sesimizi mübarek
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
malesef kardeşim sanki yokmuş gibi eski model olarak görüyor donanımı gayet yeterli bir cihaz ancak samsung ilgilenmiyor
A50users
Active Level 9
Galaxy A
Samsung Türkiye kullanıcılarını dinlemiyor. Daha simdi kamera ile ilgili hata raporu gönderdim ama dinleyen olmayacak. Telefonu acilen satacağım
KonuGalaxy
Active Level 7
Galaxy A

Merhaba,emin olun bu tür şikayetler  dikkate alınmaktadır ve ellerinden geleni Samsung biz değerli müşterileri için yapmaktadır.  Bu yönde görüşlerimizi bende iletiyorum. Samsung yetkilileri iyileştirmeleri en kısa sürede sağlayacaktır.

Galaxy A
merhaba şikayetin belki dikkate alınmıştır
Galaxy A
hiç canlı destekte şikayetini söyledinmi
keremyesil
Active Level 7
Galaxy A
Sürekli dile getirdim bir yandanda sürekli **bleep** boğaz etmek istemiyorum çünkü bir sürü telefon var ve onlarda eminim ki güncelleme yetistiremiyorlardir
0 Likes