cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A50 Ekranında Pembe Çizgi Sorunu Kronik mi ?

(Topic created on: 11-01-2020 09:08 PM)
1105 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Galaxy A50 kullanan arkadaşlar size üzülerek söylüyorum bu problem inşallah kronik değildir eğer kronikse bütün A50 cihazlarında 2 yıl yada 2.5 yıl içinde çıkıyor  bu pembe ekran çizgisi 

image

Bu fotoğraf başka bir kullanıcıya aitir ve garantiye göndermiş ekran değişmiş ve gene sorun çıkmış

SAMSUNG TÜRKİYE LÜTFEN BU KONUYU bize açıklayın cihazdaki problemler kronik mı çünkü daha önce kullandığım S6 edge cihazında çıkmıştı ve samsung global kronik olduğunu kabul etmemişti ve bir çok S6 edge kullancısı bu sorundan dolayı mağdur olmuştuk 

S7 ,S7 Edge cihazlarında çıkınca kronik olduğunu kabullenmişti ve garantisi olan cihazların ekranları değişim yapılmıştı 

Eğer bu sorun kronik ise söyleyiniz çünkü sırf S6 edge cihazı bu sebepten dolayı cihazı A50 ile değiştirmek zorunda kalmıştım çünkü ekrana 1000 tl istendiği için 😔😪
10 Comments
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
Samsunglarda oluyor özellikle S7 S8 S9 larda ama A50 de hiç görmedim ben
ozlemm
Expert Level 4
Galaxy A
Yapma yaa S9 benimki umarım olmaz😶ilerleyen günlerde belli olur az kaldı 2.5 yıla🤔
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
İnşallah olmaz😊
ozlemm
Expert Level 4
Galaxy A
İnşallah🙂teşekkürler
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
belki o kullanıcı telefonu düşürmüştür yada ekrana çok sert basıyordur kronik sorun olsaydı herkes bunu konuşurdu
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
İnşallah kardeşim kronik değildir çünkü genelde 2 yılı doldurduktan sonra çıkıyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
öyle olursa a serisi kronik sorunlu diyebiliriz herhalde .d kuzenimde a21s var epeyde 132k antutu puanı gözüküyor test yaptı 122k çıktı .d
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Galaxy A
@Alfatürk şu pembe çizgiyi daha iyi anlatır mısın?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim eğer sorun kronik ise ekranı istediğin kadar çok güzel kullanın sorun illaki çıkıyor pembe çizgi zamanında S6 edge S7 edge S8 modellerinde çokça çıktı yani tek küçücük piksel gibi çıkıyor ve ekranı telefon tuşları *#0*# ekran resetleme yaptığında düzeliyor ve sonradan gene çıkıyor ve çok kötü bir şey daha sonradan kendi kedine çoğalıyor sorun ekrana gelen pimlerle alakalı sorun