cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A50 Android 10 | Geri Bildirim

(Topic created on: 05-10-2020 01:29 AM)
187 Views
osmanilik
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhabalar

Arkadaşlar bir önceki açtığım konuda güncellemeden dolayı yasadığım sorunlara kaba taslak değinmiştim.

Şimdi, güncellemeden bu yana yaşadığım genel sorunları buraya geri bildirim niyeti ile aktarıp sizlerinde bu konu da görüşlerini almak istiyorum.

¤ Yakaladığım Hatalar:

1) Yazı yazarken yada emoji/gif seçerken klavye bir anda farklı konumlara dokunuyor ve kapanıp açılıyor. Yazılan metinler M20 modelinde yaşanan klavye takılması gibi silinip tekrar geri geliyor yada eksik tamamlanıyor ⌨

2) Özellikle metin girişine izin veren bildirimlerde (iletişim uygulamaları gibi) metni girerken tekrar bir bildirim gelmesi durumunda perde ve klavye kapanıp açılıyor 📌

3) Kamerada gece modu çalışmıyor ve özçekim kamerasında geniş açı ile fotoğraf çektiğinizde kamera uygulaması 3-5 saniye sonra hata verip kapanıyor 🤳

4) Şarj olma süresi hissedilir oranda arttı ve hızlı şarjın arada çalışmadığını düşünüyorum 🔋

5) Ekran döndürme tarayıcıda iken hatalı çalışıyor veya hiç çalışmıyor 

6) Play Store'da uygulama yükleme veya güncelleme yapılırken Play Store'u kapatırsak yada arka plana atarsak süreci donduruyor. Uygulamalarım ekranında herhangi bir yükleme yada güncelleme yaparken hareket etmek mümkün değil 🛍

7) Arkaplanda ki uygulamaları kendiliğinden kilitliyor veya kilitli olanı çözüyor. Bazen arka planda olan uygulamayı göstermiyor (arkaplan sınırlama işlemi yapmadım) 🈸

8 ) Genel olarak uygulamalar ve sistem yavaşlıyor bazı durumlarda tahammül sınırlarını zorluyor (güncel ram kullanımım hemen hemen yarı yarıya) 🦥

Yaşadığım sorunlar bunlar. Peki siz neler yaşıyorsunuz yada bu konuda ki görüşleriniz nedir 🤔 Biraz bu konuda konuşalım...

💬💬💬
3 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
1 tanede ben ekleyeyim şuan süper steady cihazda çalışıyor gözüküyor ama aslında sabitleme bile yapmıyor buda güncellemeden sonra oldu
ikezavye
Beginner Level 2
Galaxy A
aynı dostum oyunlardan bile zevk alamıyorum rezalet sürüm
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
valla üzüldüm sizin adınıza gerçekten umarım en yakın zamanda yazılımsal olarak hepsi düzelir ve daha iyi duruma gelir cihazınız. Arada olur böyle hatalar bir **bleep** dikkatsizlik bu sorunları doğurmuş olabilir güncelleme ile giderilir. Yinede Fabrika ayarlarına dönmeyi veya uygulamalarınızı güncellemeyi denediniz mi? belki çözülür o yüzden.