cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A50 Şarj Problemi?

(Topic created on: 09-13-2020 11:56 AM)
168 Views
alitrykk
Active Level 4
Options
Galaxy A

Son gelen güncellemeden sonra şarjım eskisinden biraz daha fazla dayanıyor.  Fakat benim telefonumda pil sorunu halen tamamı ile çözülmüş değil. %10 şarjım vardı gece  04.00 ve sabah 10.00 saatleri arasında uyudum. Uyandığımda %3 e düşmüştü. %3 şarjımda yarım saat süreyle telefonun ekranını hiç açmadığım halde bitti ve kapandı. Arkaplanda çalışan bir uygulama yok son uygulama sekmesini kapattım sadece mobil veri açık ki wifi olduğunda da aynıydı. Aynı problemi yaşayan var mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A

Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Kardeşim bende A50 kullanıyorum bende böyle sorun yok ama kardeşim geceleyin wi-fi yada mobil veri açıkken şarj tüketmesi normal bir durumdur çünkü cihaz enerji harcıyor özellikle mobil veriden

View solution in context

2 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A

Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Kardeşim bende A50 kullanıyorum bende böyle sorun yok ama kardeşim geceleyin wi-fi yada mobil veri açıkken şarj tüketmesi normal bir durumdur çünkü cihaz enerji harcıyor özellikle mobil veriden

alitrykk
Active Level 4
Galaxy A
ilk aldığım zamanlarda böyle değildi ama 2019 kasım ayinda gelen bir güncelleme sonrası oldu. Eskiden wifi açık %5 olarak bırakıyordum sabah kalktığimda sadece %1 gitmiş oluyordu. ve arka plandaki uygulamalar açık kalıyordu. Neyse yapicak bisey yok artik :)