cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A34 Aşırı ısınma ve hızlı şarj tüketimi

(Topic created on: 06-18-2024 07:29 PM)
187 Views
Furkanx35
Active Level 4
Options
Galaxy A
Merhabalar
Cihaza gelen son güncellemeden önce görüntülü konuşma, sosyal medya ve bazı basit oyunlarda ısınmayan cihaz güncellemeden sonra özellikle görüntülü konuşmada aşırı ısınmaya başladı. Ayrıca güncelleme sonrası pil performansı da neredeyse yarı yarıya düştü. Artık günde iki defa şarj etmek zorunda kalıyorum. Aynı sorunu yaşayanlar var mı veya bunun sebebini bilen var mı? 
6 Comments
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
marka bu istediğini yapmamadıgı veya yapmadıgı için üretilen çözüm yolları bunlar🤗.Sen bilirsin,umarım beklediğin yazılım gelir ki benim paylastıgım arka plan yükü azaltma,ram ve işlemci kullanımını durdurma/azaltma,veri akışını sadece izin verilenlerin kullanımına açma ve bunlar cihazın donanımına etki etmiyor,cihaz yine aynı cihaz.

bunları dene,faydası olur.

Bunların faydası olur.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/Sadece-öneri-hepsini-yapmak-zorunda-değilsiniz/td-p/151...

Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.
0 Likes
Afıfe
Active Level 3
Galaxy A
Bende de aynı sorun var bazen günde 2 kere jarja takıyorum anca yetiyor telefon 10 aydır bende servise yollamayı düşünüyorum.Sebebi bence gelen güncellemelerle alakalı telefonu ağustosta aldım gelen ocakta gelen güncellemeyle pil hızlı gitmeye başladı hâlâ da aynı
0 Likes
SonerA345G
Expert Level 2
Galaxy A
Bende bir sorun olmadı,format at düzelir ayrıca gönderilerimin arasında a34 aşırı ısınma problemi çözme diye bir gönderim var onu kullan
0 Likes
NX丨YANKI
Active Level 1
Galaxy A
Evet bendede aşırı ısınma var en basit oyunlarda bile ısınma var
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Furkanx35,

Belirtmiş olduğunuz durumları uzaktan erişim ile detaylıca inceleyerek kontrol etmek isteriz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
nova_A34
Active Level 1
Galaxy A
Aynı sorunu yaşıyorum. Hata raporu da gönderdim. Çok can sıkıcı bir durum.
0 Likes