cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A34 5G Google Kamera uyumlu sürüm

(Topic created on: 04-08-2024 02:09 PM)
156 Views
1234yusuf
Active Level 6
Options
Galaxy A
Arkadaşlar Galaxy A34 5G kullanıyorum tam uyumlu ve özellikler olan Google Kamera sürümleri var mı link atabilecek tam uyumlu çalışan 
2 Comments
KEMSA
Active Level 9
Galaxy A
Yusuf Bey merhaba ben de a34 5G kullanıyorum aklınıza gelebilecek her türlü kamera uygulamasını denedim hiç biri uyum sağlamıyor daha doğrusu kurulmuyor kurulsa bile açılmıyor, diğer Google sürümlerinin hepsini api 2 kilidi engelliyor sadece Google gcam go uyum sağlıyor o da fazla özellikli değil, Samsung store'da bulunan kamera uygulamalarınında hiçbiri detaylı değil herbiri menü olarak birbirinin kopyası bir işe yaramaz, ben de gece gökyüzü çekimleri için deklanşörü sonsuza dek açık tutabilecek bir uygulama arıyorum ama asla bulamadım bulursanız siz de bilgi verirseniz çok sevinirim , şimdilik bulunana kadar bekleyeceğiz iyi bayramlar dilerim hoşça kalın.
KEMSA
Active Level 9
Galaxy A
Bu arada kamera uygulamasının içinde hiper geçiş diye bir mod var o da deklanşörü açık tutabiliyor ama dediğim gibi değil çünkü saniye ayarlı olduğu için 15-30 45 60 saniyede bir 1 saniyelik video çektiği için çok uzun süreler kaydedilmesi gerekiyor bulamadım bulan arkadaşlar da olursa yardımcı olursa sevinirim tabii ki Samsung telefonların kabul ettiği gibi apı 2 engellemesi olmayan.