cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A34 5G Gökyüzü Galaksiler nebulalar çekimi

(Topic created on: 03-24-2024 04:50 PM)
81 Views
1234yusuf
Active Level 10
Options
Galaxy A
Arkadaşlar her gün Orion nebulasını çekiyorum Ve Başarılı bir şekilde çıkıyor. Bu soracağım soruyu sadece uzayla ilgilenen çekim yapıp başarılı olan ve her zaman çekim yapan dostlarım cevaplasın Başka ney çekebilirim Galaksilerin kadir büyüklükleri parlaklıkları ne kadar uzakta oldukları da önemli burda bana önerebileceğiniz şunu çekebilirsin ben çektim güzel oldu şunları çekebilirsin diyeceğiniz önerilerinizi bekliyorum dostlarım 😇😊
7 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Samanyolunu Yakalayabilirsiniz. 😊

Macellena'i Cekemessizni ama O kadar net Belli olmaz Diye düşünüyorum.

Birkaç Yıldız da önerebilirim Ayrıca Betelgeuse'u da Çekebilirsiniz Daha nettir. 👍

Profesyonel Uzay çekimleri yapmıyorum ama Az Çok bazı arkadaşın yanında Bulundum.
0 Likes
1234yusuf
Active Level 10
Galaxy A
Macellan kuzey yarım küreden çıkmıyor diye biliyorum çıkıyor mu ki
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Yani Çekimlerde Görüyordum. Aynen oraya yakın Ama turkiyeden bazı yerlerden belli oluyor diye duymuştum. 😊
Yanlışım varsa Düzeltin.
0 Likes
Galaxy A
Arkadaşımda 1000 mm lens var kuş fotoğrafçısı bununla uzayı bile çeker 😅1711288108886_265068_1711288108.jpg
0 Likes
1234yusuf
Active Level 10
Galaxy A
Dostum bende zoomex marka 675 X yakınlaştıran teleskop var birşey ararken sürekli titriyor oyüzden teleskop kullanma hevesim kaçıyor önerin var mı
KEMSA
Active Level 9
Galaxy A
Merhaba Samsung Galaxy a34 gökyüzü galaksiler nebulalar çekimini yapabiliyor mu yapıyorsa hangi moddan yapıyor
0 Likes
XdaDevelopers
Expert Level 4
Galaxy A
Üst düzey teleskops gecmelisin...bende Celestron advanced serisi var bilgisayar Ekvatorlü.izkemek istediğim 20.000den fazla nesne var veri tabanında.
0 Likes