cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A34'ümde Google Kamera Deneyimlerim. 🤩

(Topic created on: 04-01-2024 09:00 PM)
103 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A
Merhabalar Members Ailesi.👋

Umarım gününüz güzel geçmiştir ve geçecektir.😊

Size Bu gönderimde size Galaxy A34 5G cihazımla yaşadığım GCAM deneyimlerini Anlatmak istiyorum. 😃👍

Öncelikle, GCAM ile normal ayarlarda çektiğim içektiğim Bir fotoğrafı göstermek istiyorum. 🙂

image
GCAM Galaxy A34 5G. 🤩

Menü ve Düzen:

Öncelikle GCAM uygulamasının Herkes için gayet hoş ve Kolay Bir arayüze sahip olduğunu Belirteyim. 🤩

Tuşların Düzeni ve Menüleri Gayet ulaşılabilir bulduğumu Belirtmem Lazım. 😀

Ama Menüleri arası Kasmaların da yaşanadığını Belirtmem Lazım ki Bu normal bir durum. 🫠

Hatalar:

GCAM Kamera uygulaması Daha Çok Pixel cihazlar için tasarlandığından Dolayı uygulamada Bazı hatalar görülebiliyor. 😊

Uygulamada Farkettiğim Hatalardan Biri Kamera Modlarına geçiş yaparken gerçekleşti. 

image
Kamera Hatası. 🙃

Siz de Hata Bulursanız yorumlarda Belirtebilirsiniz. 😊👍⬇️

Gönderimi Okuduğunuz için Teşekkürler!😊

image
Teşekkürler! 😊

Samsung Telefonunuzu için Google Hava Durumu uygulamasını Kullanmak ister misin? Gönderim:https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/Cihazınızda-Google-ın-Hava-Durumu-Uygulamasını-Kullanma...

52 Comments
Solution
ATC_Galaxy
Expert Level 2
Galaxy A
İnşallah kardeşim 😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
😊👍
Solution
KEMSA
Active Level 9
Galaxy A
Emir bey merhaba,
Kamera sürümünü bilgi olarak atmanız mümkün mü ben bunu indiririm kurdum sonra sildim Bir daha da bulamadım rakamsal bazda sürüm olarak atarsanız sevinirim dilerseniz özelden atın teşekkürler iyi akşamlar dilerim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Tabi ki Atıyorum iyi Akşamlar. 😊👍
0 Likes
Solution
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
Kardeşim kamera linkini atman mümkn mü kaç farklı versiyon denedm olmadı
Solution
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
Bir türlü kurup deneyemedim cihaza. Kurabilirsem samsung kendi kamera uygulaması ile test edeceğim.
Solution
Galaxy A
Eline sağlık emir kardeşim 👍😀
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ne Demek. 😊👍
0 Likes
Galaxy A
Banada atarmısin link
0 Likes
Galaxy A
Genelde gcam lar SD işlemcilere uyumlu oluyor diye biliyorum yani mediatek ve exynoslara uyumlu olanı bulmak zor
0 Likes