cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A34'羹mde Google Kamera Deneyimlerim. 予

(Topic created on: 04-01-2024 08:56 PM)
212 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A
Merhabalar Members Ailesi.

Umar覺m g羹n羹n羹z g羹zel ge癟mitir ve ge癟ecektir.

Size Bu g繹nderimde size Galaxy A34 5G cihaz覺mla yaad覺覺m GCAM deneyimlerini Anlatmak istiyorum.

ncelikle, GCAM ile normal ayarlarda 癟ektiim i癟ektiim Bir fotoraf覺 g繹stermek istiyorum.

image
GCAM Galaxy A34 5G. 予

Men羹 ve D羹zen:

ncelikle GCAM uygulamas覺n覺n Herkes i癟in gayet ho ve Kolay Bir aray羹ze sahip olduunu Belirteyim.

Tular覺n D羹zeni ve Men羹leri Gayet ula覺labilir bulduumu Belirtmem Laz覺m.

Ama Men羹leri aras覺 Kasmalar覺n da yaanad覺覺n覺 Belirtmem Laz覺m ki Bu normal bir durum.

Hatalar:

GCAM Kamera uygulamas覺 Daha ok Pixel cihazlar i癟in tasarland覺覺ndan Dolay覺 uygulamada Baz覺 hatalar g繹r羹lebiliyor.

Uygulamada Farkettiim Hatalardan Biri Kamera Modlar覺na ge癟i yaparken ger癟ekleti. 

image
Kamera Hatas覺.

Siz de Hata Bulursan覺z yorumlarda Belirtebilirsiniz. 漎儭

G繹nderimi Okuduunuz i癟in Teekk羹rler!

image
Teekk羹rler!

Samsung Telefonunuzu i癟in Google Hava Durumu uygulamas覺n覺 Kullanmak ister misin? G繹nderim:https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/Cihaz覺n覺zda-Google-覺n-Hava-Durumu-Uygulamas覺n覺-Kullanma...

52 Comments
Solution
ATC_Galaxy
Expert Level 2
Galaxy A
襤nallah kardeim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Solution
KEMSA
Active Level 9
Galaxy A
Emir bey merhaba,
Kamera s羹r羹m羹n羹 bilgi olarak atman覺z m羹mk羹n m羹 ben bunu indiririm kurdum sonra sildim Bir daha da bulamad覺m rakamsal bazda s羹r羹m olarak atarsan覺z sevinirim dilerseniz 繹zelden at覺n teekk羹rler iyi akamlar dilerim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Tabi ki At覺yorum iyi Akamlar.
0 Likes
Solution
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
Kardeim kamera linkini atman m羹mkn m羹 ka癟 farkl覺 versiyon denedm olmad覺
Solution
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
Bir t羹rl羹 kurup deneyemedim cihaza. Kurabilirsem samsung kendi kamera uygulamas覺 ile test edeceim.
Solution
Galaxy A
Eline sal覺k emir kardeim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ne Demek.
0 Likes
Galaxy A
Banada atarm覺sin link
0 Likes
Galaxy A
Genelde gcam lar SD ilemcilere uyumlu oluyor diye biliyorum yani mediatek ve exynoslara uyumlu olan覺 bulmak zor
0 Likes