cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A33 25W adaptör yavaş şarj ediyor

(Topic created on: 07-27-2022 10:05 PM)
187 Views
enes774
Active Level 2
Options
Galaxy A

Yaklaşık 2 ay önce vatan bilgisayardan 25w şarj adaptörüyle birlikte aldığım Samsung Galaxy A33 cihazım süper hızlı şarj ibaresi çıkmasına rağmen yaklaşık 2 saatte şarj oluyor. YouTube'daki videolara baktım 1 saat 15-20 dk civarlarında şarj olması gerekiyor. Bu durumu yaşayan var mı? Servise götürsem ne yaparlar sizce? Telefonu bir kez bile düşürmedim ve hep orijinal şarj cihazını kullandım. 

6 Comments
enes774
Active Level 2
Galaxy A
Telefonu sıfırlasam bir değişiklik olur mu sizce?
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Sıfırladıktan sonra sorunun düzelebilir. Denemeni öneriyoruz.
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Isterseniz verilerinizi yedekledikten sonra fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum cihazınızı Sorun devam ederse detaylı incelenmesi için yine cihaz içerisinde bulunan verileri yedekledikten sonra garanti belgesi ile birlikte cihazınızı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum Samsung servisi ya da cihazınızın garanti işlemleri hakkında bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz 4447711
enes774
Active Level 2
Galaxy A
bakın bu da telefonu aldıktan 1 gün sonra paylaştığım şeyScreenshot_20220727-220446_Samsung Members.jpg
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Cihaz ve kablo yeni olduğu için oynama yapmaması lazım. Aynı aletle başka bir cihazı şarj etmeyi deneyin veya kabloyu değiştirin. Eğer başka cihazlar normal şarj oluyorsa cihazınızda sorun vardır. Eğer kabloyu değiştirdiğinizde cihazınız normal şarj alıyorsa kabloda sıkıntı vardır.
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy A
Ayarlar > pil > diğer pil ayarlarından süper hızlı şarjın açık olduğundan emin ol. Bu açık olmasına rağmen telefonun olması gerektiği hızda şarj dolum sürecini tamamlayamıyorsa cihazını sıfırlamanın en ufak bir faydası olmayacak. Cihazını ilk önce servise götür bataryası ile ilgili bir problem olabilir ve bu problem düzeltilirken servise "cihaz bilgilerimin silinmesini istemediğini" belirtirsen yedekleme işlemleriylede zaman kaybetmemiş olursun.Screenshot_20220727-220613_Device care.jpg