cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A32 yerine öneri

(Topic created on: 08-03-2022 02:04 PM)
508 Views
Aykutizmm
Active Level 2
Options
Galaxy A

Selamlar dostlar, yaklaşık 5 aydır Galaxy A32 Kullanıyorum. Ortalama bir telefon, gün içinde telefonla çok vakit geçiriyorum. Maksimum 12-13.000 TL'ye önerebileceğiniz samsung önerileri nedir? Önemli husus akıcı bir telefon olması, şarj konusunda günde iki kere şarj etmek benim için problem değil

34 Comments
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
s21fe önerenilirim o bütçeye hem s serisi hemde güncel ama birax zorlayıp s22 almak daha iyi bir seçim olabilir
Aykutizmm
Active Level 2
Galaxy A
Hocam S22'ye dün Vatan mağazasında baktım çok güzel telefon elde duruşu falan ama pili çok düşük gibi geldi. günde 3,4 kere şarj etmeye gitmesinden korktum işin :)
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
4 saat ekran süresi var ben s21fe de 60hz ekran Bluetooth açık 6 saat rn az alıyorum
Aykutizmm
Active Level 2
Galaxy A
Çok sağol hocam. S20 Fe biraz eski olduğu S21 Fe - S22 arasında kalıyorum bakalım. O an karar vereceğim galiba :)
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
s20fe eski kaldı artık bencede s22 batarya kısmında üzebilir
Galaxy A
Eski dediğin cihaz daha 1yillik değil ne ara eskittiniz
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
s20 fe 780g olan gördüğün üzere 13 son güncellemesi olucak malzeme kalitesi acaba nasıl s22 den daha iyi oluyo s22 serisi çelik s20fe ve 21 serisi tamamı aynı malzeme s21ultra hariçScreenshot_20220803-155441_Samsung Internet.jpg
0 Likes
Galaxy A
Eee güncelleme dertmi yani sanırsın güncelleme ile doğdunuz düne kadar S3 kullanıyorduk SD cihazlar candır s21 i aldigima pişmanım
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
belki alıcak arkadaş elindeki tüm birikimi bir cihaza ayırıcak neden yeni özellik ve daha güncel bir model almayasın ki
0 Likes