cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A32 Tekrar başlatma

(Topic created on: 10-05-2022 07:29 PM)
290 Views
Meric1
Active Level 2
Options
Galaxy A

Selam . Telefon bazen kendi kendine yeniden başlıyor.  Uygulama farketmiyor her hangi bir uygulamada yada sosyal medyada dolaşırken bile kendini kapatıyor  sizde böyle sorun oluyor mu 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Fıratcann
Active Level 4
Galaxy A
Merhaba,

Yazılımsal bir sorun olarak görünüyor.
Members üzerinden hata raporu göndermenizi öneriyorum. Detaylı olarak incelendikten sonra sizlere dönüş sağlanacaktır.

2. adım olarak telefonun yedeğini alıp fabrika ayarlarına sifirlayabilirsiniz sorun çözülecektir.

View solution in context

8 Comments
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
O yazılımsal sorun olabilir bunun için yedekleri alıp telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayın eğer düzelmez ise servis e başvurunuz
A32_9
Active Level 9
Galaxy A
Hayır ben yokum reset yapın aynı kalırsa servisi arayın
Solution
Fıratcann
Active Level 4
Galaxy A
Merhaba,

Yazılımsal bir sorun olarak görünüyor.
Members üzerinden hata raporu göndermenizi öneriyorum. Detaylı olarak incelendikten sonra sizlere dönüş sağlanacaktır.

2. adım olarak telefonun yedeğini alıp fabrika ayarlarına sifirlayabilirsiniz sorun çözülecektir.
Meric1
Active Level 2
Galaxy A
Telefonu aldığımdan beri bu sekilde daha önce farklı yazılımsal sorun olduğu için fabrika ayarlarına dönüş yapmıştım. Belki o sorunda çözülür diye düşünmüştüm. Ama 1 haftada 2 defa kendi kendini yeniden başlattı
0 Likes
mikikedi
Active Level 4
Galaxy A
Benimkide oluyo anlamadim bosver kapanip acildiginda bu sever kendin yeniden başlat sorun olmaz bendede oluyo dert etme
0 Likes
Lerata
Active Level 3
Galaxy A
Bendede oluyodu 2 kere hata raporu gonderdim duzeldi
0 Likes
mikikedi
Active Level 4
Galaxy A
Son ağustos yamasiyla duzelttiler die biliyorum
0 Likes
Meric1