cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A31 Tık Sesi

(Topic created on: 03-19-2021 06:08 PM)
90 Views
Miayki
Active Level 1
Options
Galaxy A

Galaxy a31 model telefon satın aldım telefonu masaya bırakınca bile ayrı bir tık sesi geliyor. Arkasından hafifçe dokunduğumda da bu ses geliyor. Arka kamerayı açınca da bu sesi alıyorum. Telefonun kamerasında haraketli bir parça olabilir ama telefonu salladığımda yada masaya bırakırken yada arkasına hafifçe dokunduğumda da bu sesin gelmesi normal midir ?

alimert_S20FE
Active Level 8
Galaxy A
6. ayima girecem telefonla hiç bir sıkinti yok arkadasimda da var tık sesi geliyir onda da çoğu telefonda vardır
Miayki
Active Level 1
Galaxy A

aslında yorumunuz içimi biraz olsun rahatlattı çok teşekkür ederim.

alimert_S20FE
Active Level 8
Galaxy A
rica ederim
WhcYunus
Active Level 8
Galaxy A
kamera performansını etkilemiyorsa sorun olmaz, İphonelarda da yapıyor bazen o tık sesi arkadaşım da vardı
Miayki
Active Level 1
Galaxy A

telefon kamerasından çok anlayan birisi değilim ama etkilediğini düşünmüyorum demin kamera çekimi yaptım telefonu salladığımda bile olmaması gereken bir ses ile karşılaşmadım.

WhcYunus
Active Level 8
Galaxy A
o zaman sorun olmaz
Miayki
Active Level 1
Galaxy A

ilginiz için teşekkür ederim

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba bende de bu şekilde. Ses kamera lensinden gelmektedir bir sorun değildir normal bir durumdur.
Miayki
Active Level 1
Galaxy A

İlginiz için çok teşekkür ederim.

Solution
serdarr
Active Level 9
Galaxy A
evet bu daha öncede konuşulmuştu normal ve bütün a31 lerde var bu ses harektli bi parçadan kaynaklaniyo sanirim ben 7 aydan beri kullanıyorum hic bi sorun olmadi yani