cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A30 durduk yere hoparlör cızırıtılı oldu

(Topic created on: 09-11-2020 09:32 PM)
997 Views
goldenarrow
Active Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar, şimdi de şarj sorunundan sonra hoparlör sorunu başladı. Üç dört saat öncesine kadar hoparlöründe hiçbir sorun olmayan telefon, şuanda sesleri çok cızırtılı veriyor. Ne yapmalıyım? Telefonum Samsung Galaxy A30 bu arada.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung Members interaktif kontroller bölümünden hoparlör test'i yapın. Test sonucu kötü olarak çıkarsa cihazı servise göstermelisiniz.

Samsung Members üzerinden hata raporu göndermeni öneririm. Samsung müşteri hizmetlerini arayıp, Smart Tutor uygulaması ile uzaktan erişim destek alabilirsin.

View solution in context

0 Likes
Solution
goldenarrow
Active Level 5
Galaxy A
Teşekkür ederim, hata raporu gönderdim. Gönderdikten sonra düzeldi. Sanırım geçici bir sorundu.

View solution in context

5 Comments
goldenarrow
Active Level 5
Galaxy A
Çözümü yok mu?
0 Likes
goldenarrow
Active Level 5
Galaxy A
Sanırım bir önceki sefer net belirtememişim sorunumu.Telefon hiçbir şekilde ufacık da olsa darrbeye, çarpmaya maruz kalmadı ve birkaç saat önce hoparlör düzgün çalışırken şuan cızırtılı ve kalitesiz ses veriyor. Çözümü nedir, nasıl düzeltilir biliyor musunuz?
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung Members interaktif kontroller bölümünden hoparlör test'i yapın. Test sonucu kötü olarak çıkarsa cihazı servise göstermelisiniz.

Samsung Members üzerinden hata raporu göndermeni öneririm. Samsung müşteri hizmetlerini arayıp, Smart Tutor uygulaması ile uzaktan erişim destek alabilirsin.
0 Likes
Solution
goldenarrow
Active Level 5
Galaxy A
Teşekkür ederim, hata raporu gönderdim. Gönderdikten sonra düzeldi. Sanırım geçici bir sorundu.
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim ve sorunun düzelmesine sevindim.😊