cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A30 Haziran Ayı Güvenlik Güncellemesi

(Topic created on: 08-18-2020 03:18 PM)
259 Views
Emree1
Expert Level 2
Options
Galaxy A

3 ay doldu ama Samsung hala Haziran Ayı Güvenlik güncellemesini Galaxy A30 için yayınlamadı. Tüm ülkelerde yayınlanan bu güvenlik güncellemesi ağustos ayının sonuna gelmişiz neden hala Türkiyede de yayınlanmıyor?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba EmreT,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Sizlerden gelen bu görüşleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkürler. 

MOD

View solution in context

7 Comments
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Gururla Samsung Türkiye sunar...
zeQ
Active Level 7
Galaxy A
Yama almasına alır da Android 11 son sürümü olacak. IPhone kaç senelik cihazlara yazılım gönderiyor heyytt be ama Samsung ile bir tutmamak lazım sonuçta biri 50 cihaz çıkarıyor sende diğeri 2-3 👍
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Mümkünse daha fazla Android güncellemesi göndermesin ben sadece yama istiyorum OS yükseltmesine Android 10 ile beraber telefon çok kötüleşti Android 9 çok iyiydi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
a30 3 ayda bir güvenlik güncellrmesi almaktadır
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Evet sorun da o 3 ay doldu ama tüm ülkelere yayınlanmasına rağmen Türkiyede yayınlanmadı
geceyolcusu
Active Level 5
Galaxy A
mayis ayinda guvenlik guncellemesi yayinlandi yanilmiyosam ayin 26 falandi ay sonuna dogru yayinlanacktir
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba EmreT,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Sizlerden gelen bu görüşleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkürler. 

MOD