cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A23

(Topic created on: 08-21-2022 10:08 AM)
68 Views
TechnoBuğra
Active Level 3
Options
Galaxy A

A23 aldım 1,5 aydır kullanıyorum snapdragon 680 işlemcisi cihazı çok iyi yönetiyor fakat ses ayarlarında bi bozukluk var bunu nasıl test edebilirim

4 Comments
Solution
MehmetEmreM23
Active Level 5
Galaxy A
Samsung Members Destek bölümünde Tanılama diye bir kısım var.Oradan test edebilirsiniz.
Fatihxx123
Active Level 5
Galaxy A
Merhaba bende 1 haftadır a23 kullanıyorum bende hiçbir şeyde sıkıntı yok ama çok rahatsız ediyorsa bi baktırın
Solution
Ahmet_S23
Active Level 8
Galaxy A

membersta test  et sorun varsa servise gitmeni tavsiye ederim dostum.   cihaz içerisindeki verilerinizi yedek almanız gerekiyor. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır