cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A23 yeniden başlatma sorunu

(Topic created on: 11-20-2022 10:37 PM)
171 Views
ozgur7210
Active Level 3
Options
Galaxy A

Cihazım bazı uygulama yüklerken kendisini yeniden başlatıyor neden olabilir?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba özgür_galaxyA23,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
6 Comments
KatsurugaS10
Active Level 4
Galaxy A
Örnek verir misiniz? Ayrıca tüm uygulamalarda geçerli değil sanırım?
0 Likes
ozgur7210
Active Level 3
Galaxy A
Evt bazılarında oluyor
KatsurugaS10
Active Level 4
Galaxy A
Uygulamalar yüklenirken ısınma vb şeyler oluyor mu? Canlı desteğe ulaşıp uzaktan erişim isteyin mümkünse pek normal gelmedi. En azından hemen sıfırlama yapmayın
ozgur7210
Active Level 3
Galaxy A
Yüklenirken ısınmıyor ama bi kaç kere sıfırladım düzelmedi
KatsurugaS10
Active Level 4
Galaxy A
Bilgisayarın var ise, telefonu tamamen kapatıp şarj kablosu ile bilgisayara bağladıktan sonra ses açma ve güç düğmesine basılı tutup bekle. Daha sonra çıkan ekranda yan tuşlarla Repair apps seçeneğine tıklayıp telefonu yeniden başlatmayı dene.
(Yetkililer yan tuşları önermiyor ancak bilgin olsun)
Ben şu ana kadar sorun yaşamadım.
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba özgür_galaxyA23,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes