cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A22 Hızlı Şarj

(Topic created on: 01-28-2022 01:24 PM)
878 Views
venzoxae
Active Level 4
Options
Galaxy A

Merhaba sayın kullanıcılar,

Telefonum samsung a22 ve bir de tabletim var. Samsung 30w hızlı şarj adaptörü aldım. Deneme yaptığımda şarj dolma süresinin arada sadece 7 dakika oynadığını gördüm .
Hızlı Şarj iken,

image
Hızlı şarj açık

Hızlı şarj kapalı iken,

image
Hızlı şarj kapalı

Kendi adaptörü ile aynı dolduruyor kendi adaptörü 15w adaptör.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba venzoxae,

Durumu incelememiz için hızlı şarjda % 100 dolduktan sonra Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

12 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazınızı kutu içeriğinden çıkan orijinal şarj cihazı ile şarj edin 15 watt desteklediği için Aynı hızda doluyor olabilir
venzoxae
Active Level 4
Galaxy A
Yani onunla şarj ettiğimde örnek vereyim hızlı şarjı kapattığımda arada sadece 7 dakika oynuyor bunun neresi hızlı şarj acaba 😀
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
7 dakika 7 dakikadır bence
Arada faark var sonuçta
Galaxy A
Cihaz kaç watt desteklerse o kadar akım alır isterseniz 60 waat alın değişen Bi şey olmaz cihazın desteklenmesine bakar
venzoxae
Active Level 4
Galaxy A
15w destekliyor ancak hızlı şarj özelliği farkı 7 dakika olmamalı bence
Galaxy A
**bleep** var Bi de cihazı kapalı şarj edip bakın süreye farkı göreceksiniz bazen tahmin yanılabilir kendiniz kronometre tutup test ediniz kapalı
venzoxae
Active Level 4
Galaxy A
Deneyeceğim teşekkürler
Galaxy A
Rica ederim
Galaxy A
Samsung a22 128gb almayı düşünüyorum. Memnun musun? Oyunlar nasıl?
Roblox ve pubg oynuyorum. Oyun kasma var mı?