cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A21s Dokunmatik Sorunu!

(Topic created on: 07-28-2021 04:53 PM)
214 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Selamlar. Geçen hafta Hepsiburada üzerinden A21s cep telefonu satın aldım. Ancak telefon masanın üzerinde dururken dokunmatiği parmağımı algılamıyor. 

Elime aldığımda ise çalışıyor ancak köşelere basarken zorlanıyorum. 2-3 kere basmam gerekiyor.

Telefonum güncel, son sürüm kullaniyorum.

Dokunmatik hassasiyetini ayarlarda bulamadım. A30s cihazımda dokunma hassasiyeti varken bu cihazımda neden yok? Ona basınca dokunma hassasiyetini arttırıyordu

Bu sorunun Samsung da farkında Ocak ayında güncelleme göndermiş ancak düzelme yok.

image

11 Comments
Galaxy A
Cihazı yetkili servise götür
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
1 haftalık cihazı yetkili servise götürmek istemiyorum.
Galaxy A
Neden ki müdahalede bulunurlar
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Dostum sıfır cihazın içini açtırmak istemiyorum. Araştırdım, herkeste varmış bu problem.
Batuhan_xd
Active Level 7
Galaxy A
hayır kardeşim bende böyle köşelerde dokunmatik sorunu falan yok 8 aydır kullanıyoruz hiçbir sorun yok mis gibi telefon
0 Likes
Galaxy A
Garantiye verme ama garanti havaya uçar gider yetkili servise var garantisi olduğu için ücretsiz ekran değişimi yapılır
0 Likes
Galaxy A
Yada canlı desteğe bağlanıp uzaktan destek talebinde bulun
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Ekranda orjinal olmayan koruyucu varsa çıkart öyle dene birde, yoksa cihaz donduğundan kaynaklı basmıyor olabilir yedekleme ve sıfırlama yap durum devam ederse son çare en yakın yetkili servis.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/  

0 Likes