cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A20 parmak izi sorunu.

(Topic created on: 11-28-2021 07:20 PM)
169 Views
Wig
Expert Level 3
Options
Galaxy A

Ben A20 telefonumda parmak izi oluştururken herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorum ama, parmak izi doğrulamasına gelince hiç bir şekilde okumuyor. Samsung pasta giriş yapamıyorum. Benim görüşüm yazılım ile âlâkalı bir sorun. Siz A20 kullanıcıları  Siz de böyle bir sorun yaşıyor musunuz?

3 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Durumunun incelenmesi için hata raporu gönderin uygulamalar ekranına Gelin
Samsung menbırs uygulamasını bulun tıklayıp girin altta yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden Ata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın uygun hata seçeneğini Bulamazsanız Diğer hata seçeneğini tıklayın
Cihazınız ile ilgili Uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder yazan Bu yazı seçeneğini mutlaka açık halde tutun sorunun sıkılanı seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung menbırs uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde mutlaka birkaç dakika bekleyin yetkililer cihazınızı inceledikten sonra sizlere mümkün olan en kısa zaman içerisinde Samsung uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır
Galaxy A
Annemin telefonu A20 eskiden ben kullanıyordum baya sorunluydu ama geçen baktığımda biraz düzelmiş gibiydi bi test edim dedim de bi silip yeniden kaydet bence sensörü temizleyip güzelde parmağını da kuru tutarak
0 Likes
usta55
Active Level 7
Galaxy A
Bunun bir çok sebebi olabilir parmak izini sil yeniden kaydet kaydederken acele etme yavaş yavaş tanıt değişik açılardan ve ekranını nemli havlu ile sil kurula ve ayrıca parmak derinde soyunma deformasyon varsa sorun oluşturur bir başkasının parmağını veya değişik parmakları dene olmadı cihazı fabrika ayarlarına sıfırla telefonun yedeğini aldıktan sonra olmadı ise servise yol gözüküyor
0 Likes