cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A20 One 2.1 Müjdesi

(Topic created on: 10-04-2020 03:16 PM)
527 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Arkadaşlar Samsung India ile yapılan bir görüşmemizde A20 için One UI 2.1 gelecek mi diye sorduk ve 

image

image

One UI 2.1 alacağı söylendi 

image

image

image

Ayrıca şuan gem Hindistan hem Türkiye'de aynı güncelleme testte ve U takısı mecvut buda One UI 2.1 olabileceğini gösteriyor şimdi bazıları sazan gibi atlayıp dicek Major Update olması şart diye yanlış 2.1 alan A51 dışında hiçbir orta segmentte ben Major Update görmedim yani A71 M31 M21 A31 hep 2.1 aldılar ama major version hala A A51 ise 2.1 aldı ve Major B yani Major A da 2019 cihazlar içinde B de de kalabiliyor yani illa 2020 ler Major B 2019 lar Major C olacak diye bişey yok o zorunluluk android 10 11 12 vs. De kısaca A20 One UI 2.1 alıyor ve testte olma olasılığı aşırı yüksek çünkü hindistan eylül güncellemesinin hemen peşinden teste girdi Türkiye ise onu almadan direk 2.1 testine girdi ve ekim yaması ile One UI 2.1 alacaktır.

Güncelleme ile ne gelecek tam bilgi yok ama Quick Share ve Music Share yenilenmiş samsung klavye daha estetik karanlık aydınlık tema gecişi yeni tam ekran hareketelerinde ortadaki çubuğun hareket etmesi ve Wi-Fi ayarlarında ki Wi-Fi QR Kod okuyucusu kesin gelecek özellikler onun dışında Tek Çekim modu ve AR Emoji de gelmesi için bol bol dualar ettiğimiz özelliklerden.

Samsung India'ya bu soruları sorduğu için @NAZIFA6PLUS kardeşimize teşekkür ediyorum ve iyi günler diliyorum.
7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İnşallah bunlar olur kardeşim. Bilgilendirme için hem Nazif kardeşime hem de size teşekkür ederiz.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Rica ederim.
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederiz kardeşim ne demek
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy A
A30s e 2.1 gelecekmi?