cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A11 Bass ve Ekolayzır sorunu

(Topic created on: 02-24-2021 09:45 PM)
216 Views
yigitber
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Merhaba dün akşam Galaxy A11 cihazını kullanmaya başladım son güncellemeyi de yaptım fakat kulaklıkla müzik dinlerken Spotify veya Youtube farketmiyor basslar vurmadan hemen önce ses kısılıyor.

Burda aynı sorunu yaşayan 2 kişi gördüm fakat çözümünü bulamamışlar lütfen yardımcı olur musunuz.

Diğer konu ise ses ayarlarına girdiğimde dolby harici bir ayar yok babamın telefonu A10 fakat onda bu ses ve bass sorunu yok + ekolayzır görünüyor normal seçili.

6 Comments
L4st
Active Level 10
Galaxy A
yanlış anlamdıysam ses yüksek iken bile basslarda sesi kısıyor diyorsonuz, peki farklı bir kulaklıkla denediniz mi?
yigitber
Beginner Level 4
Galaxy A
evet denedim yazmayı unutmuşum değişme yok
L4st
Active Level 10
Galaxy A
bilemdim
Brky_
Active Level 6
Galaxy A
Öyle sorun bende de var sanırım kısınca baslar yoğun gibi orjinal ekolayzer ayarıda yok başka program kursam normal sesi kısıyor
Yivdivim
Active Level 3
Galaxy A
@yigitber bende ayni cihazi kullaniyorum evet ayni sorun bendede var taktigimda kirmizi cizgi gelmiyor
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba yigitber,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD