cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A10s

(Topic created on: 10-21-2022 07:08 PM)
248 Views
şahin42
Active Level 2
Options
Galaxy A

Merhabalar Arkadaşlar;

Bende A10s var cihaz çok kasıyor hemde çok kasıyor,yavaşlıyor,donuyor, kendi kendine kapanıp açılıyor. Cihazda 2gb Ram var ama öyle çok uygulama yok işlemcisi mediatek mediatekin kötü bir işlemci olduğunun farkındayım ama bu kadar da kötü değildir. 
Bunun sebebinin güncellemeden sonra Android 11 aldığı için olduğunu ve cihazın Android 11 kaldırmadığinı öğrendim.
Bu ne kadar doğru eğer böyle birşey varsa çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim 
Teşekkürler

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba şahin42,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
6 Comments
GökhanAy
Active Level 5
Galaxy A
Babama zamanında aynı telefonu almıştım. Ondada fazla uygulama olmamasına rağmen Ram neredeyse sürekli dolu. Kendi kullandığım s10+ ona verdim. Bu şekilde çözüme ulaştık. Maalesef bir çözüm bulamayacaksınız. Bulabileceğiniz en iyi yöntem custom rom yüklemek olur onuda önermiyorum maalesef. Telefon garanti dışına çıkacaktır.
şahin42
Active Level 2
Galaxy A
Teşekkür ederim Gökhan bey galiba en iyisi başka bir cihaza geçmek olacaktır.

0 Likes
GökhanAy
Active Level 5
Galaxy A
Üzülerek söylüyorum fakat maalesef öyle yapmanız en mantıklısı olacaktır.
0 Likes
Galaxy A
Bu kadarmi kotu telefon ya Bi ara a10s yerine m10 almıştım ama m10 aşırı kalitesizdi
0 Likes
GökhanAy
Active Level 5
Galaxy A
Maalesef Ram 2 GB toplamda uygulama açtığınızda arka planda birkaç şey açıksa ram sınıra dayanarak işlem hızını düşürüyor ve telefon kasıyor. Köyü telefon değil sadece ram sıkıntı. İnstagram facebook YouTube gibi uygulamalar Ram e çok yük bindiriyor. Uygulama yüklemez sadece telefon ve chrome için kullanırsanız pek sorun yapmaz.
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba şahin42,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes