cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A10 ekran kaydedici

(Topic created on: 08-19-2021 04:24 PM)
280 Views
Ena55
Active Level 2
Options
Galaxy A

Galaxy A10 ve A20 android 11 ile beraber ekran kaydetme özelliği alacakmı bilen var mı?

10 Comments
Pdxax
Active Level 3
Galaxy A
Ek Uygulamalar ile kayıt yapabılırsın
0 Likes
Ena55
Active Level 2
Galaxy A
Onu bende biliyorum ancak android 11 ile beraber böyle bir özellik geleceğini okumuştum doğru mu onu merak ediyorum
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
One ui core tabanlı cihazsa gelmez.
0 Likes
Ena55
Active Level 2
Galaxy A
Hayir one ui core degil guncelleme almıştı araştırınca romun hindistan çıkışlı olduğunu gördüm ama ekran kaydetme özelliği yok
0 Likes
Solution
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba,
Hayır, gelmeyecek. Donanım ve yazılım gereği verilmeyecekmiş (Yersen. Huawei Y6'da bile varken niye bize verilmez anlamıyorum.)
İyi günler😊
_verdaisil_
Expert Level 1
Galaxy A
"Hayır" sözcüğünü "Hıyar" sanan me 🤣🤣🤣🤣
Ena55
Active Level 2
Galaxy A
Yine ek uygulamalara kaldık yani şansa bak 😁
Teşekkürler
Arda1238
Active Level 8
Galaxy A
Aynen annemin telefonu
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba
Samsung Galaxy a20 telefonuna Android 11 yazılım güncellemesi yayınlanmıştır ve verilmiştir güncellemeyi ayarlardan kontrol edip bakabilirsiniz bunun için Ayarlara tıklayıp girin yazılım güncelleme son güncelleme yazan bu yazıyı bulun ve tıklayın en üstte yer alan indir ve yükle yazısına tıklayın cihaz Güncellemeleri denetle yiyecektir gerekli adımları uygulayarak güncellemeyi yükleyin ve kurun Samsung Galaxy A10 cihazına Gelecek olursak bu bu cihaza Türkiye'de daha Android 11 yazılım güncellemesi verilmemiştir ve yayınlanmamıştır iyi günler