iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Galaxy A02s Netflix Sd oynatma sorunu

(Konunun oluşturulma tarihi: 02-06-2022 11:27 PM)
Enginn1
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A

Cihazımın modeli Galaxy A02s ve herhangi bir platformda yüksek çözünürlükte videolar oynatabilmekte iken Netflixte maksimum SD çözünürlükte video izleyebilmekteyim. Bunun üyeliğimle ilgisi yok. Tamamen Samsung'un Qualcomm Snapdragon 450 işlemcisinin(yongasının) Netflixte HD çözünürlükte video oynatmak için yeterli olmadığını düşünüyor olması yada Netflix'e Samsung tarafından sunulan listede(Netflix canlı desteği bu listenin bizzat Samsung tarafından Netflix'e sunulduğunu açıkladı) bu yonga yer almadığı için bu sorunu yaşamaktayım yüksek ihtimalle unutulmuş yada önemsenmemiş olduğunu düşünüyorum. Bu sorunu yaşayan çok kişi var çözüme de ulaşmışlar gördüğüm kadarıyla ben de çözüme ulaşabilmeyi diliyorum.

3 Yorum
imdone
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Netflix > uygulama özellikleri > yürütme özellikler girip ss atar mısınız?
Enginn1
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Burda böyle gösteriyor fakat uygulama üzerinden telefonun durumuna baktığımda L1 sertifikası düzeyinde video oynatabilme özelliğinde olduğunu görebilmekteyimScreenshot_20220206-234359_Netflix.jpg
Çözüm
Bakırçay
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Enginn1,

 

 

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

 

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

 

 

Teşekkürler.
MOD​

0 Övgü Puanı