cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A Serisi Genel Sorun

(Topic created on: 08-01-2021 07:25 AM)
218 Views
Complainantt
Active Level 3
Options
Galaxy A
Arkadaşlar çoğu kişinin şikayeti A Serisinden. Ben aceleye getirdiğim için cahillik yapıp Samsung Galaxy A32 128/6 Aldım. Bu telefon android 11 Gömülü geliyor. Ve Android 12 Aralık ayında telefonlara dağıtılacağını gördüm. Özel olarakta hata bildirimi yaptım yine de burdan söylemek istiyorum ki çoğu kişi şikayetime ortak olursa daha hızlı çözülsün. Samsung Galaxy A Serisi çok bilinçsiz şekilde 2 haftada 1 kez telefon çıkartıyor ve çoğu şikayetin A Serisinden olmasının sebebi %90 Oranla bu. Samsung Galaxy A32 (Genel olarak A Serisi) Telefonumda ciddi anlamda optimizasyon sorunları var. Örnek : Ses açarken ses panelinden sonra sesin açılması, Sosyal medya gibi yerlerde donup 3 4 GB'lik Oyunlarda performans vermesi, Hadi performansı verdin bu seferde telefon cayır cayır yanıyor. 70 Derece CPU Olur mu ?? Hadi onu bunu geçtim 6 GB Ram olan telefon 4 GB Boş şekilde performans veremiyorsa ciddi anlamda sorunları vardır ?? Şuan yemin bile edebilirim o kadar eminim ki sorunun sadece optimizasyonda olduğuna. Bildirim paneli bile aşağı indirirken kasıyor. Paramla rezil olmak istemiyorum. Android 12 Güncellemesinden önce Galaxy A Serisine sağlam bir optimizasyon güncellemesi lazım. A32 Çıkartan marka 5G Modelini ayrı çıkartıyor. Madem boş masraf edip 4G ayrı 5G ayrı çıkarcaksınız neden sadece 5G Çıkartıp pahalı yapmadınız ?? 5G Telefonda olan özellikler 4G'de yok ? Çok saçma bir üretme ve çalışma stilin var samsung. Birşey demek istemiyorum, sadece zırt pırt telefon çıkartıp alt modelleri boşlamayın. Temelinizi atıp garantiye alıp modeli öyle çıkartın. Yakıştıramadım dünyaca ünlü "Global" Bir markaya. He bu arada son olarak Galaxy A31 Modeli, A32 Modelinden daha iyi performans veriyor çok absürb bir olay. Bunun nedeni ise büyük ihtimalle A31 Modelinin Android 10 ile gelip android 11 alana kadar optimizasyon sorunlarının giderilmesi ve android 11 ile herşeyin çözülmesi. Elbet A32 Modeli de bu aşamalardan geçip düzelecek ama ben yıl sonuna kadar paramla rezil olduğum saçma bir telefonla zaman geçirmek zorunda değilim ? Bunları yazarken çok sinirli bir şekilde yazdım bu arada sakin olunacak bir olay değil çünkü🙂

Şikayetime destek olmak için Galaxy A Serisi kullanan insanlar bu gönderiyi gündeme sokmasada üste taşımak için yorum ve beğeni atabilir :)
3 Comments
CanÇavuş52
Active Level 2
Galaxy A
Doğru !!!!! Haklısın kardeşim !! Samsung bir çare bul bunlara
Galaxy A
Sadece sizde yok bu sorun. Samsung android 11 güncelleemsini çok baştan savma verdi. Her cihaz berbat durumda.
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Moderation,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​