cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaksi A51

(Topic created on: 06-25-2022 03:44 PM)
190 Views
118brl
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba Galaksi A51 kullanıyorum.3 ay öncesine kadar iyiydi şimdi ise hiç beğenmiyorum.mumkunse samsundan uzak durmayı düşünüyorum.Kendi.kendine kapanıp açılıyor. Konuşurken karşıdakinin yüzüne kapatmış gibi oluyorum.Artik.karsidaki insana şarjım bitti gibi bahaneler buluyorum.servise gittim.a51 aldığım para kadar ücret istediler.

8 Comments
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Şans işi bu iş herhalde kardeşim A51 kullanıyor aylardır hemde yoğun kullanıyor daha bir şikayetini duymadım telefonla alakalı bende A32 kullanıyorum forumda kötüleyenlerede denk geldim 8 ayı geçiyor daha bir sıkıntı problem yaşamadım herşey düzgün olması gerektiği gibi
118brl
Active Level 1
Galaxy A
Merhaba a51 de bu sorunlar oluyormuş.Arastidim.sikayetim var sitesine girdiğiniz de görürsünüz.Benimde şikayetçi yoktu.Nasil denk geldiyse garantisi bittikten bir ay sonra başladı.gunde 30 defa kapanıp açılıyordu.Bazande hiç sorun çıkarmıyordu.Servise gittiğim de ana karta sorun çıktı bakalım ne olacak
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
çevremde A51 kullanan baya arkadaşim var kimse şikayetci değil performans olarakta güzel cihaz
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Valla bende şikayetçi değilim bende sorun olmadı 10 aydır kullanıyorum memnunum 5 senedir kullanıcam telefonlar pahalı olsa da ama arkadaşın anlattığı gibi sorun var telefonu düşürmüş olabilir 

0 Likes
118brl
Active Level 1
Galaxy A
Tekrar merhaba benim sorunum bakalım çözülecek mi?Bana müşteri hizmetlerinden yetkili bir bayan arkadaş ayın 14 de arayarak telefonunuzu servise götürün kayıt yapıtırin.Size yardımcı olunacak dedi. Bende işlerimin yoğunluğu sebebiyle bugün görürdüm verdim.Ordaki arkadaşlar gayet iyi karşıladılar.Ama kayıt demek telefonumun tamire verildiğini ve ücreti kabul ettiğim anlamına geldiğini söylediler.Bunu müşteri temsilcisi söylemedi.Kayitnumarasini müşteri temsilciliğine bildirdim.Fakat halen servisten bana mesaj geliyor.2140 tl isteniyor.Musteri hizmetlerinden arandım iki defa indirim konusunda bahsedilmedi bakalım ne olacak .Hayirlisi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Ben a51 10 aydır kullanıyorum memnunum bir sorun karşılaşmadım sizde nasıl kendi kendine kapanıp açılıyor anlamadım?

0 Likes
Heyyee
Active Level 7
Galaxy A
A51 kullanıyorum pili harici bi sıkıntım yok
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba 118brl,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız. Tüm talepleriniz için  444 77 11 numaralı çağrı merkezimizden de destek alabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes