cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GAlaxy A10s Kasma ve Dokunmatik Sorunu

(Topic created on: 02-19-2023 07:52 PM)
104 Views
Mehmet Eymen
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telefonum çok ve abartılı bir şekilde kasıyor her hangi bir uygulamada bile kasıyor. Ayrıca telefon 30-40dk civarı açık kalınca kafayı yiyor, her yere dokunmaya anlamsızca telefonun her yerine basmaya/kaydırmaya başlıyor. Eğer bunun bir çözümü yoksa telefonu değiştireceğim. Ne kadar erken cevap verirseniz benim açımdan çok iyi olacakdır.

4 Comments
tolga2222
Active Level 5
Galaxy A
Telefonu sifirladin mi andorid sürüm kaç
0 Likes
srdr77
Active Level 9
Galaxy A
2 cigobit ram var fazla birşey bekleme. ram plus özelliğini onada verdilerse oradaki oranı arttır.
halilibo
Active Level 6
Galaxy A
Söyle a53 aldım gayet memnun her yönü ile ama a10s başka bir şey bekleme kasma donma olması normal normalde kasar oyun dahi oynatmaz o telefon kullanmanı önermm
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Konu hakkında şu işlemleri yapın. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Not! Cihazınızı sıfırlamadan önce önemli resim video ses dosyası gibi verilerinizi yedekleyin. Cihazınızdaki sorununuz çözülmez ise yazılım güncellemesi var mı yok mu kontrol edin güncelleme varsa güncelleyin. Ayarlar> yazılım güncellemesi> indir ve yükle> sayfa içerisinde yazılım güncellemesi bulunursa oradaki gerekli yönergeleri takip ederek cihazınızın yazılımını güncelleyin.
Cihazınızdaki sorununuzun hiçbir şekilde çözülmediği durumunda yetkili serviste kontrol ettirin. Servis için müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. 4447711
0 Likes