cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GALAXY A71 ŞARJ SORUNU

(Topic created on: 04-21-2022 11:56 AM)
213 Views
AliAfsarli
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

A 71 CİHAZ KULLANIYORUM VE ORJİNAL ŞARJ ALETİ OLAN 25 W ADAPTÖR ŞARJ ETMİYOR FARKLI ADAPTÖRLER DENEDİM TELEFONDA SORUN YOK FARKLI ADAPTÖRLERLE ŞARJ OLUYOR BU SORUN NEREDEN KAYNAKLI HİÇ BAŞINA GELEN OLDUMU 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
A71 cihazimda aynı sorunu yaşadım servise müracaat halinde şarj adaptörü yada kablosunun değişimini sağlıyorlar 1 saat kadar bir işlem sürüyor cihazı teslim ediyorlar yedek alarak servise başvurabilirsiniz

View solution in context

3 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Öncelikle cihazınızdantam performans almak için ayarlar kısmından yazılım güncellemesi kısmından cihaz yazılımını en son sürüme kadar güncelleyin yazılımınız güncel olduğu halinde bu sorunu yaşıyorsanız verileri yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına komple sıfırlayın sorun yine devam ederse garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir servis işlemleri hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir. 444 77 11
0 Likes
vedat12
Active Level 6
Galaxy A

Ben a51 kullanıyorum hiç bir sorun karşılaşmadım benim ki şarj iyi gidiyor teknosadan aldım

0 Likes
Solution
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
A71 cihazimda aynı sorunu yaşadım servise müracaat halinde şarj adaptörü yada kablosunun değişimini sağlıyorlar 1 saat kadar bir işlem sürüyor cihazı teslim ediyorlar yedek alarak servise başvurabilirsiniz