cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GALAXY A70 EKİM GÜNCELLEMESİ

(Topic created on: 11-07-2021 02:26 PM)
251 Views
Trenzalore
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba, yazılım güncellemesi sonrasında telefonumda rahatsız edici seviyede değişiklikler olmaya başladı.
Aşırı ısınma, şarjının çok hızlı bitmesi ve dokunmayı algılamada gecikme, ekran fotoğrafı almak istediğimde bile aşırı gecikmeli ekran fotoğrafı alması.
Bunu yaşayan başkaları var mı, merak ediyorum. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim ,

Bu sorunları samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim

Hata var ise yeni gelecek yazılım güncellemesi ile sorunu çözebilirler

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum

https://bit.ly/33WO9d8

View solution in context

5 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak
Cihazı sıfırlayın
Uygulamalar ekranına Gel
Ayarlar uygulamasını bulun
Tıkla gir
Genel yönetim yazan Bu yazı seçeneğini bul ve tıkla çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazan yazı seçeneğini bulun ve tıklayın gelen sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazan Bu yazı seçeneğini bulun ve tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın
Nor
Cihazı sıfırladıktan sonra sorun halen devam ederse bu seferde garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim edin
Trenzalore
Active Level 1
Galaxy A
Desteğiniz için çok teşekkür ediyorum, fakat sıfırlayamam, 2019 kasımdan beri kullanıyorum ve bir kere bile sıfırlamadım, veri kaybı yaşamamak için sırf bi güncelleme yüzünden sıfırlayacak değilim. Şimdiye kadar hiçbir güncellemede bir sıkıntı yaşamadım, taa ki bu ekim güncellemesine kadar.
Telefonumu sıfırlarsam muhtemelen çözülecektir ama yaşayacağım veri kaybının haddi hesabı yok. 128GB'ın 125'i dolu, o derece. Foto video vs yedekliyorum harddiskime ama uygulamalardaki verileri alamadım daha, onları tam olarak yedekleyebileceğim özel bir yazılım bulabilirsem o zaman sıfırlarım.

Teşekkür ediyorum tekrardan.
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Önemli değil İnşallah gelecek yazılım güncellemesi ile düzelir
0 Likes
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim ,

Bu sorunları samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim

Hata var ise yeni gelecek yazılım güncellemesi ile sorunu çözebilirler

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum

https://bit.ly/33WO9d8
Trenzalore
Active Level 1
Galaxy A
2 tane hata raporu gönderdim zaten, aşırı ısınma ve yavaş cihaz kategorilerinden.
Desteğiniz için teşekkür ediyorum yinede.