cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GALAXY A70 ANDROID 10 ISINMA SORUNU

(Topic created on: 05-21-2020 02:29 PM)
515 Views
GALAXYA70tr
Active Level 4
Options
Galaxy A

Hata raporu gönderiyoruz bana benim yıllardır bildiğim seyleri yazıyorlar su sorunu yasamayan yok daha anlamdinizmi ya ISINMA, PERFORMANS sorunu daha baska seylerden bahsedenlerde var telefonu alali 5 ay olmadi  4000 tl pubg yi en dusuk grafiklerde oynayamiyorum sicaktan pubg bile anladi hatayi koskoca samsung bi android 10 duzeltme guncellmesi yapamiyorsunuz

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba GALAXYA70tr,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durumun, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Galaxy A
hayır pubg her telefonda ısınır yani elle farkedersiniz bunun önüne geçmek çok zor s7 edge kullanıyorum 1 saat oynadıktan sonra 5°C **bleep** ediyor yaklaşık
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Pubg mobile 'i yüksek ayarlarda yüksek kare hızı ile oynuyorsanız. ısınma normaldir. fakat düşük grafik ayarlarında oynasanızda ısınma yaşana bilir. çünkü pubg yüksek performans gerektiren bir oyun. oyun içindeki ayarlardan kare hızını 30 - 40 civarına ayarlayın, game launcher varsa bireysel oyun ayarlarını açın maximum fps'yi 30 - 50 arası ayarlayın. performans modunu ise dengeli ya da güç tasarrufu olarak ayarlayın. bu bir miktarda olsa ısınmayı azaltacaktır.
elinizde varsa eğer bir mini fan kullanın. telefonun arkasına vuracak şekilde ayarlayın.
0 Likes
Furkanonur
Beginner Level 2
Galaxy A
her telefonda ısınır diye bir durum sös konusu değil A70 den önceki telefonum A7 2017 idi ısınma sorunu yaşamıyordum en düsük grafik ayarları ile oynatıyordu A70 de en düsükte oynatıyor diğer seçeneklerde kasma takılma sorunu yaşatıyor aynı parada alınacak telefon redmi note 8 veya pro versiyonu sorunsuz samsung pişmanlıktır
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba GALAXYA70tr,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durumun, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes