cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GALAXY A70 ANDROİD 10 GÜNCELLEME

(Topic created on: 05-23-2020 11:50 PM)
296 Views
Oğuzhah
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhabalar Galaxy A70 cihazımı android 10 a yükseltemiyorum güncelleme geldi gözüküyor ancak indirdiğimde indirilen paket geçersiz diye bir bildirim alıyorum güncelleyemiyorum telefonu lütfen birisi bir yardım etsin ve smart switch gibi tavsiyelerde bulunmayın onuda denedim olmuyor kabul etmiyor ve PC sen güncellemeye kalkıştığımda yaklaşık 5GB gibi bir güncelleme gözüküyor ancak telefondan yaptığımda 2GB güncelleme gözüküyor.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Oğuzhah,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

7 Comments
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
Peki siz şuanda hatalı Android 10 sürümünü mü kullanıyorsunuz
0 Likes
Oğuzhah
Active Level 1
Galaxy A
hayır android 9
0 Likes
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
O zaman tek tavsiyem telefonunuzu sıfırlayıp denemeniz olacak
0 Likes
Oğuzhah
Active Level 1
Galaxy A
onuda yaptım
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
Anladım o zaman geçmiş olsun.Telefonunuzun Android 10 olduğunu düşünerek yazdım
0 Likes
Oğuzhah
Active Level 1
Galaxy A
ve yine aynı hatayı aldım
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Oğuzhah,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​