cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GALAXY A51 (GÜÇ TÜKETİMİ VE BLUETOOTH SORUNU)

(Topic created on: 08-17-2020 09:09 AM)
269 Views
usaingold
Active Level 6
Options
Galaxy A

Merhabalar. 3 hafta oldu olmadı Galaxy A51 telefonunu aldım. Aldığım ilk günden bluetoothunun sorunlu olduğunu anlamıştım. Arabaya oturduğumda sürekli kopmalar yaşıyordu telefon. Ekranla 20cm bile uzaklık yok iken hemde ??

Onun dışında güç tüketimine gelirsek, ben bu metni gönderene kadar %4 şarjım gitti bile. Sorunun Exynos işlemcide olduğunu okudum. Önceki gönderilmiş topluluk gönderilerine batığımda moderatörler hep aynı cevabı vermiş logları sıfırlayın ayarlardan vs. kapatın gibi. Bunların hiç biri çözmüyor. O ki J4 telefon vardı kardeşimde. Bataryası bu telefonu 2 ye katlıyordu. Ben bu telefonu yoğunda kullanmıyorum. 1-1.5 saat sosyal medyada %27 şarj yedi. Günü çıkarmıyorda. Alırken 4000MAh ı baya öne çıkarmışlardıda pek faydasını göremedim. Moderatörlerin ilgili alanlara şikayetleri iletmesini rica ediyorum. Önemli bi güncelleme yapılması gerek. Yada telefonların toplanması.
0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba usaingold,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. Göndermiş olduğunuz hata raporu en kısa sürede incelenerek, size bu konuda geri dönüş yapılacaktır. Yaşadığınız durumun devam etmesi halinde tekrar tarafımızı bilgilendirmenizi rica ederiz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
11 Comments
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
merhabalar interaktif kontrollerden pil durumunuza baktınız mı birde mobil veri mi wifi mi kullanıyorsunuz. bende pil performansından pek memnun değilim ama sosyal medya bende daha çok olmasına rağmen böyle gösteriyor kaybedilen yüzde bi bakın isterseniz
0 Likes
usaingold
Active Level 6
Galaxy A
Mobil veri kullanıyorum ama onunla alakalı olduğunu sanmıyorum
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
mobil veri biraz daha çok yer ama sizde baya bir **bleep** var kontrol ettiniz mi peki 1 saat 48 dakika da 69 a düşmesi çok fazla yani en fazla 80 olsa anlarım. pil durumunu kontrol ettikten sonra hata raporu gönderin diyeceğim ama aynı okuduğunuz şeyleri diyorlar siz yinede deneyin isterseniz uzaktan erişim ile telefonunuza bağlanıp kontrol edebilirler
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Son yazılım güncellemesini yaptınız. Yapıp düzelmediyse sıfırlayın. Bende A51 var Çok **bleep** Bluetooth tan müzik dinliyorum kesintisiz. Donma, Kasma yok.
0 Likes
usaingold
Active Level 6
Galaxy A
bende bluetooth kulaklıkla sorun çok yaşamıyorum ama uzun mesafeye gelince kopuyor. üstelik bluetooth un dosya aktarım hızıda çok yavaş.
0 Likes
usaingold
Active Level 6
Galaxy A
Uzaktan erişime nasıl girebilirim ki ?
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
hiç bağlanmadım ama Samsung genel servis merkezini arayarak bilgi alın isterseniz ya da o konuda bilgisi olan arkadaşlar size yazar zaten.
onun dışında A51 de gerçekten çok sorun var keşke biraz umursasalarda buna yönelik güncelleme gönderseler hata raporu olarak sorununuzu bildirin ki sizde tüm kullanıcılarda sorun olduğunu anlasınlar🙏🏻
0 Likes
usaingold
Active Level 6
Galaxy A
2 adet ayrı ayrı hata raporu bildirdim, e posta ile bildirdim üstine buradada forum açtım artık umursamazlarsa daha samsung kullanmayı düşünmüyorum. Birdahakş telefonum Huawei olacak.
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
size şöyle söyleyeyim 10 dan fazla hata raporu göndermişimdir 2 kez servise gönderdim boşu boşuna anakartımı değiştirdiler bana geldi telefon ama şuan hiç bir düzelme yok sanki pilimde de **bleep** var yani yarar yerine zarar benim bir dahaki telefonum da apple olacak onlar müşteri kaybetmelerine baksın forum açıyoruz düzelmiyor tekrar açıyoruz bu sefer siliyorlatir böylede ilgisizler şikayetlerimi okuyabilirsiniz çoğu kullanıcıda da olan sorunlar ama boş boş çözüm öneriyorlar
0 Likes