cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GALAXY A50 YE BİLEREK 4K VİDEO DESTEĞİ VERİLMİYOR

(Topic created on: 01-09-2020 12:45 AM)
167 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar paylaşacağım görselde ilki eski zaman sormuştum bu cevabi (yazılım konsept gereği 4k video mevcut değil)verdiler şimdi sordum ve verilen cevap ise (donanım ve yazılım konsept gereği 4k video mevcut değildir ) Burada anlamadığım nokta ne zaman donanım yaptılar çok saçma 4k video desteği verilmemesi lütfen SAMSUNG YETKİLİLERİ bu konu hakkında düşünüp farklı cevap vermelerini bekliyorum 

NOT: Arkadaşlar herkes bu konu hakkında şikayet edersek bunu değerlindirmek zorunda kalacaklar 

image

image

4 Comments
kkaan
Active Level 3
Galaxy A
4K videoyu hangi programla çekebilirim.
Bir önceki başlıkta programla 4K video çekilebileceği yazıyordu.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
open kamera ve Google kamera moment pro kamera ve hd camera pro bunlarla 4 k video çekebilirsin ama ben yüklemedim çünkü stok kamerada olmasını istiyorum
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba alfatürk,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Cihazlarımızda yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor.Sizin cihazınızda konsept gereği 4K video çekebilme özelliği mevcut değildir.

Değerli görüşleriniz bizim için çok değerli olduğundan dolayı, geri bildiriminizi ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
işte bende onu soruyorum niye yazılım konsept gereği niye vermiyorsunuz A50 cihazı popüler olduğu halde samsung cihaza haksızlık ediyor