cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GALAXY A50 SES SORUNU

(Topic created on: 04-18-2022 09:05 PM)
252 Views
Ahmetqqq
Active Level 1
Options
Galaxy A
Merhaba arkadaşlar Mart güncellemesinden sonra telefonumda ses problemi meydana geldi videolar hızlı oynuyor sesler gelmiyor telefonla konuşurken hoparlöre  aldığımda telefon çöküyor kilitleniyor ses mikrofon gidiyor yani kısaca ses ile ilgili birseye girdiğimde telefon çöküyor reset atıyor yarimsaat Samsung ekranında takılı kalıyor bazen kapanıyor şarj aleti takınca acıyorum. Hardreset  attım fabrika ayarlarına döndüm mart ayından önceki resmi yazılıma odin ile döndüm android system webview verileri sildim güncelledim çözüm olmadı Samsung yetkililerinden destek istedim uzaktan hata raporu gönderdim ben telefon çöküyor diyorum bana ekran görüntüsü alın atın diyorlar ilginç bir yaklaşım. Bir kaç arkadaşında başına gelmiş acaba başına gelen veya gelipte çözüm bulan varmı?
1 Comment
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Verileri yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına komple sıfırlamanız öneriyorum Eğer bu işlemi yapmanıza rağmen sorun halen devam eder ise garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekiyor.
Servis işlemleri hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir. 444 77 11