cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

GALAXY A50 ONE UI 3.1.1 SAYIKLAYANLAR IÇIN...

(Topic created on: 01-25-2022 06:48 PM)
466 Views
Rose67_
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Evet sayın A50 kullanıcıları. Bildiğimiz gibi Galaxy A50 3.1.1 one uı gelmedi (veya geldi) bugün bunun hakkında bir konuşma yapacağım. 

Şimdi gelgelelim 3.1.1 ne? Aynı one ui 3.0 ile aynı sadece yeni özellikler ekleniyor. 

Pekii A50 3.1.1 neden gelmiyor? Evet ya testler sürekli hatalı oluyor veya Samsung güncellemeyi vermek istemiyor. Lütfen biraz daha sabredin. 
Peki okeyiz de one uı 3.1 1 geldiyse ve biz göremiyorsak: Evet bazı cihazlarda ayarlar > cihaz hakkınds > yazılım bilgileri yaptığımız zaman gözükmüyor bunun nedeni her cihazda 3.1.1 yazmaz bazen one uı 3.1 de yazabiliyor. 
Peki tahminen kaç gün içerisinde gelir eğer gelmediyse; Ocak ayının son aylarına doğru veya şubat ayı içerisinde gelecektir eğer gelmediyse. 
Beni dinlediğiniz için hepinize teşekkür ederim. Umarım bir an önce gelir ya da gelmiştir. 
Herkes iyi günler. 

Lütfen 3.1.1 için ssyıklamayın çünkü iki üç tane özellik ekleniyor. 
25 Comments
Galaxy A
Bilgi için teşekkürler
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Zamzung Zamzung'dur 😅😅😅
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
A50 kullanıcıları one 3.1.1 değil düzeltme güncellemesi istemekte en çok ağustos ayından beri testte olup verilmeyen bir güncelleme
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Ya Samsung vermiyor ki güncellemeyi versin de adamlar rahatlasın ya.
Zaten hep test hep test..
Neyse bu önümüzdeki 2 ay içerisinde verilmesi lazımm
0 Likes
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
Kurtulsun derken?
0 Likes
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Pardon yanlış yazmışım adamlar rahatlasın diyecektim.
0 Likes
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
Cihaz üretiliyor ise baştan sona kadar tüm süreci sağlamak sonuçta bu onların problemi o zaman verilen para ve emeklerin ne anlamı var?
0 Likes
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Kesinlikle. Ya Samsung ilgisiz davranacaksa o verilen parlaarın ne anlamı var cidden çok merak ediyorum boşuna mı veriyorlar adamlar parayı boşuna mı Samsung üretiyor bu cihazları. Cihaz üretecekseniz biraz ilgilenin cihazlarla ya.
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
Bende onu diyorum ki zaten bundan sonra ki marka tercihimi farklı olcak bana danışan bir çok kişiye apple markasını almasında söyledim artık iyi bir firma değil malesef