cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

GALAXY A21S

(Topic created on: 02-07-2022 06:23 PM)
351 Views
onurooo
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar hepinize merhaba galaxy a21s telefon kullanıyorum son 2 3 aydır bi sorun çıktı ortaya kendine kendine kapanıp açılıyor günde bazen 3 bazen 6 bazen 8 kere ilk müşteri hizmetlerine bağlandığımda fabrika ayarlarına sıfırlamami istediler yaptım düzelmedi biraz zaman sonra 2.ye yaptım yine düzelmedi en son servise yollayın dediler geçen çarşamba günü yolladım perşembe ellerine geçti ve cumartesi geri bana yollamak üzere kargoya verdiler arayıp sordum ne oldu halloldu mu bu kadar kısa sürede diye baktık telefonunuzda birey yok hallettik gibisinden dediler bugün elime geldi telefon verilerimi PC den geri alırken 2 defa tekrar kapanıp açıldı nolucak böyle servis bile biseyy yapamiyosa abimde de var aynı telefon aynı model onda böyle bi sorun yok hiç yaşamadı 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba onurooo,

Yaşamış olduğunuz durum incelenerek, yetkili birimlerimiz tarafından size geri dönüş yapılacaktır. 

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
10 Comments
Sadaceo
Active Level 3
Galaxy A
Kardeş pubg oynuyorsun 44 derce sonrası cihaz kendini kapatır işlemci yanmasın diye eğer oynamiyosan da cihaz gg ömrünü tamamlıyor dur
onurooo
Active Level 3
Galaxy A
Oyun oynamıyorum ya kral öyle telefonu hor kullanan biri de değilim
Sadaceo
Active Level 3
Galaxy A
RESET attınmı reis
onurooo
Active Level 3
Galaxy A
2 defa hemde servise yollamadan önce
Galaxy A
Merhaba onur,

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Ayarlar > cihaz bakımından girip otomatik yeniden başlatma açık olabilir yada

sorunu samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın neyden kaynaklandığını anlaşabilir yada kardeşim bir uygulama tetikliyor olabilir
onurooo
Active Level 3
Galaxy A
Hata raporu yolladığımda incelenmesi için servise yollayın dediler
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Ben telefonumun ömrünü doldurduğu zaman Apple markasından telefon alacağım size de öneriyorum Apple alın rahat olun
Şimdikten para biriktirme dizi Tavsiye ederim
0 Likes
onurooo
Active Level 3
Galaxy A
Şaştık düştük ya yanaşılmaz androide
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen öyle Apple al rahat ol
0 Likes