cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Güvenli Klasör

(Topic created on: 06-27-2022 01:53 AM)
363 Views
Berekettt
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy A50 Benim icin onemli fotograflari gizli kalmasi gereken fotograflari guvenli klasore tasidim ancak guvenli klasorde hicbir fotografi bulamadim ne cop kutusunda ne dosyalarsa ve fotograflarima ulasamadim baskasinin eline gecmesinden endise ettim ancak bu duum genel olarak gozukuyor ve guvenli klasoru kaldirmak zorunda kaldim tektar geri yuklesem o fotograflari nasil alabilirim geri ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Güvenli klasörün dışında fotoğraflara ulaşamıyorsanız ve/veya fotoğraflar silindi ise, herhangi bir şekilde yedeklemediyseniz maalesef geri getiremezsiniz.

Güvenli klasöre aktarılan fotoğrafların silinmesiyle ilgili daha önceden bir gönderi paylaşılmış olup moderatör tarafından yanıt verilmişti. Bırakacağım bağlantıdan kontrol edebilirsiniz. https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-S/Güvenli-Klasör/td-p/10007641

En iyisi uzaktan erişim ile bir kontrol ettirmenizi tavsiye ederim. Cihaza bağlanıp bir kontrol etsinler.

View solution in context

8 Comments
dinliyorum
Active Level 7
Galaxy A
Alamazsin o fotograflar yandi dostum. Ben epeydir kullaniyorum dedigin klasoru ama oyle bir sorun yasamadim hic. Birseyleri yanlis yapmis olabilirmisin ? Klasorleri gizle secenegi var icinde bide oraya bak belki oradadir.
Berekettt
Active Level 1
Galaxy A
Malesef hepsine baktim duran fotograflar kendiliginden silindi zaten uygulamayida kaldirdim tamamen gitti
dinliyorum
Active Level 7
Galaxy A
Sen bide guvenli klasoru kaldirmisin o fotolar yandi hacim unut onlari sen
Berekettt
Active Level 1
Galaxy A
Tesekkurler yardiminiz icin
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Güvenli klasörün dışında fotoğraflara ulaşamıyorsanız ve/veya fotoğraflar silindi ise, herhangi bir şekilde yedeklemediyseniz maalesef geri getiremezsiniz.

Güvenli klasöre aktarılan fotoğrafların silinmesiyle ilgili daha önceden bir gönderi paylaşılmış olup moderatör tarafından yanıt verilmişti. Bırakacağım bağlantıdan kontrol edebilirsiniz. https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-S/Güvenli-Klasör/td-p/10007641

En iyisi uzaktan erişim ile bir kontrol ettirmenizi tavsiye ederim. Cihaza bağlanıp bir kontrol etsinler.
Berekettt
Active Level 1
Galaxy A
Benim korkum baskasinin eline gecmesiydi fotograflar guvenli klasorde goremeyince endiselendim
0 Likes
Berekettt
Active Level 1
Galaxy A
Yani geri alamasamda olur onemli ozel fotograflardi ancak guvenip guvenli klasore atip siliniyordu ben baska birsey yapiyorum saniyordum dun gece 6 fotograf attim bugun baktigimda hicbiri yoktu zaten genel sıkınti varmis galiba ondandir diye umuyoru
0 Likes
Berekettt
Active Level 1
Galaxy A
Burda silinen fotograflari veya videolari geri getirme islemi yapilmamis sadece bir sonraki aktarilacak fotograf videolarin silinmemesi icin yapilmis bir cozum yoluymus malesef tekardan tesekkur ederim