cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme

(Topic created on: a month ago)
111 Views
İLYAS01
Active Level 5
Options
Galaxy A
Hayırlı bayramlar herkese.güvenliktir,yamadır,veya sürümdür;gelen güncellemeleri yapmadan uzun süre telefon kullanılırmı?her gelen güncelleme öncekini aratıyorda ondan sordum.
5 Comments
RaGoN
Active Level 7
Galaxy A
S kodlu güncellemeler sadece güvenlik güncellemesidir. Telefonun işleyişi üzerinde bir değişiklik yapmaz. Dolayısıyla şarj tüketimi, ısınma gibi şeyleri etkilemez. U kodlu güncellemeler daha büyük güncellemelerdir, yeni özellikler ve hata gidermeleri içerebilir. Ben bütün güncellemeleri geldiği gibi yüklerim. Ciddi güvenlik açıklarını giderdiği için güvenlik güncellemelerinin yüklenmesi önerilir.
İLYAS01
Active Level 5
Galaxy A
6.1 öncesi gelen son güvenlik güncellemesinde pil çok kötüydü.6.1 sonrası baya bi düzeldi.sonra mayıs güvenlikten sonra pil rezalet durumda.telefon a34.sıfırlamada yapıldı ama eski performans yok
0 Likes
Ceyaca
Active Level 7
Galaxy A
Ne gelirse kabulümdür hiç acımam gömerim cihaza
0 Likes
tsubasa20
Active Level 4
Galaxy A
yapmayin duzgun indirilmez ise sorunlara neden olur bulasmayin guvenlik bir tiyatrodur. Dunyada kac milyon kisi yasiyor gozune kestirdikleri siz degilsinizdir.
0 Likes
BarışEren
Active Level 3
Galaxy A
Yav kardeşim telefonu alınca neden güncelliyorsunuz ne gereği var kutudan çıktığı gibi kullanın aradan 2 yıl geçiyor sonra telefon donmaya kasmaya başlıyor eyer amiral gemisi kullanmıyorsan güncelleme bosver rooot olmadığı sürece virus bulaşmaz