cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

!Güncelleme!

(Topic created on: 12-15-2023 11:12 PM)
395 Views
S23Ultra_A54GalaxyAI
Active Level 9
Options
Galaxy A

Herkese merhaba;

Samsung galaxy A54 5G geçtiğimiz aylar da android 14 aldı ve şuan da bazı bölgelerde özellikle de A546W olan bölgelerde de yayınlanmış ve dağıtım neredeyse bitmiştir,

A546U olan yerler de sadece USC csc nde mevcut önümüzdeki hafta daha fazl bölgelere ulaşması bekleniyor.

Herkese teşekkür ederim.
Takip etmeyi unutmayın. 😉
9 Comments
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
A53 ün durumu nedir reis hala bekliyoz
Galaxy A
Ocak ayına girmeden yeni yıl gelmeden 3 telefona birden vereceklerdir diye düşünüyorum baya hatalar vardı en son mor ekran gibi onlar düzenlene kadar imkanı yok vermezler hem daha iyi vermemeleri stabil versinler geç versinler daha iyi
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Bide merak ettiğim Yazılım genel merkezden yayınlandigi zaman Samsung Türkiye bu yazılımı Türkiyede nerde test ediyo bu ekip nerde veya uyarlama nasıl oluyo testler türkiyedemi oluyo
Galaxy A
O konuda söyleyebileceğim tek şey 1 yazılım testi 3 ila 5 hafta arasında değişir ama büyük yazılım olursa 3 ay en az en fazla 5 aya kadar sürebilir nerede olduğu bilmiyorum bu arada bu kadar 🥰
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Çunkü başka ülke romunda bi sıkıntı yok . Şuan hindistan romunu kullanıyom kamerada genel optimize sorunu var 64 mp ana kamerada fotoğrafları yamuk çekiyo mesela
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Galaxy A34 5G hala almadı 16 aralık ayına geldik ne zaman gelecek
Galaxy A
Bu ay bitmeden sene başında gelebilir illaki gelicek
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Cihazımız test bile edilmiyor anlamıyorum A54 alıyor A34 almıyor 1702678603926_1702678603923_0.jpg
Galaxy A
Gelicek ondandır 3 ay dolmak üzere hatta doldu gelme ihtimali yüksek bu ay
0 Likes