cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme

(Topic created on: 06-14-2020 04:27 PM)
417 Views
Ercangündoğdu
Active Level 8
Options
Galaxy A

Arkadaşlar sizce A70 için güncelleme gelecek mi ? 

Benim pek umudum kalmadı, çünkü a serisinin alt sürümlerine geldi a50 ye falan en çok tutulan a70 e güncelleme hala gelmedi çok saçma samsung çok yanlış yapıyor hicbir zaman apple gibi olamayacak. Çünkü müşterilerin şikayetlerini ve memnuniyetini önemsemiyor ama apple direk sorun çözülene kadar ilgi gösteriyor hatta bazi durumlarda yeni cihaz veriyorlar. hergün bakıyorum  Güncelleme ile ilgili bilgisi olan varmı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Ercangündoğdu,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle bu soru ile foruma katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederizİlgili güncellemenin Haziran ayı içinde yayınlanması planlanmaktadır. Güncelleme için modellerin listesi ve periyodu değişebilir.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
18 Comments
a50cihesap2
Active Level 8
Galaxy A
öncelikle en çok tutulan a10 ve a50 dir bende bu polotakıyi anlamıyorum bizim durumda vahim
Galaxy A
Kanka a serisinin en iyisi şuan a71 ve a70 her koşulda 70 serisi önde geliyor hıc güleceğim yoktu teşekkür ederim 😂😊🙏
a50cihesap2
Active Level 8
Galaxy A
knk en iyi değil en çok satilan
Galaxy A
ha öyle diyosan tamam a50 daha çok uygun fiyat performans olduğu için en çok satılan oldu fakat en iyisi diyorsak a70 teşekkür ederim 😊
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef, beklemek zorundayız. Ki ayrıca bu güncellemeyle sorunların düzeltilmediğine dair iddialar mevcut. 😞
Galaxy A
Kanka öyle bisey varsa eğer a70 çöp olur tek kelime ile o zaman herkes satmaya hazırlansin
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Bir yandan Android Q'nun animasyonları zevkli ve kullanışlı, bir yandan da Android Pie'ın pil performansını özledim 😶
Galaxy A
aynen öyle android 9 da iken abartmıyorum 2 gün çok rahat gidiyordu sürekli telefon elimdeydi sosyal medya oyun %60 iniyordu şarj gün boyu ertesi güne yine kullanıp günü çıkarıyordum ilk defa yeni yazılım geldiği için sınırlı ve üzgünüm keşke gelmeseydi
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba Ben Alfatürk

A50 için sözde düzeltme güncellemesi geldi ama sorunlar halen düzelmedi
A70 içinde fotoğrafta belirttiğim güncelleme gelecektir