cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Güncelleme

(Topic created on: 08-07-2022 07:43 PM)
147 Views
farkil
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Kasım  2022  de A52 s 5g aldım üzerinden 3 güncelleme yapıldı her güncellemede  telefondan bişwylerin performansı düştü.hard resetle geri dönebilirmiyim ilk duruma.yada okadar ayardan sonra  silmeden daha basit bir yolu varmıdır.

9 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Malesef hard resetle geri donulmez guncelleyeceksiniz hep
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hard resetle güncelleme almaz mı m
Galaxy A
Geri dönme durumu var ama garanti dışı kalır odin uygulaması ile oluyo diyebiliyorum lakin şöyle bir şey yapmanı tavsiye ederim sıfırdan orijinal rom yükle şuanki versiyonu belki fabrika ayarlarına dönme yeterli olmayabilir ama tekrar romnatmak daha temiz olur
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Geri dönüş yaparsa garanti gider ben a51 android 12'den android 11'e dönüş yaptım garanti gitmedi
Jubei
Active Level 10
Galaxy A
Knox sayacı artmasını nasıl engelediniz?
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kasım 2021 de demek istediniz dimi
farkil
Beginner Level 2
Galaxy A
Evet yanlis tuşlamışım .gözlük yokken yazıyorum 👍
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Gözlük kullanmak sıkıcı dimi 😌
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba farkil,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD