cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Güncelleme ve 2. vurdumduymazlık..

(Topic created on: 05-21-2020 07:15 AM)
178 Views
sneXper67
Active Level 2
Options
Galaxy A

Geçenlerde yine buradan yazmıştım Android 10 güncelleme gelen cihazınıza Kamera sorunu yaşadığımı akabin de ise Servis merkezinden gelen cihazda sorunun kısmen devam ettiğini , mayıs ayında gelen 2. 10 güncellemesi nedeni ile yine aynı sorun ile karşılaştım, bu sefer cihazını canlı destek ekibinde ki çalışan arkadaşınız K.V.K kartal şubesine göndermemi istemişti, cihaz bugün akşam saatlerinde elime geldi ancak hiçbir işlem yapılmamış sebebi ise SAMSUNG TÜRKİYE TARAFINDAN BELİRLENEN KARAR DOĞRULTUSUNDA K.V.K TEKNİK SERVİS A.Ş OLARAK BULUNDUĞUNUZ İL İÇİN EN YAKIN SERVİS OLMADIĞIMIZDAN ONARIM İŞLEMİ YAPAMAYACAĞIMIZI ÜZÜLEREK BİLDİRMEKTEYİZ,CİHAZINIZ İŞLEMSİZ İADE EDİLMİŞTİR

şeklinde açıklama ile elime geldi, neresinden tutayım, neresinden bakalım... kararı siz verin
1.güncelleme
2. Kez aynı sorun
Çalışanların bilgilendilmemesi
Önümüz bayram tatil .vs.
Kırayım mı kaskolu telefonu kardeşim...

13 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Haklısınız dediğiniz ilgisizlik var ama bu çözümler servisten servise değişiyor biri sorunu çözmeden gönderiyor diğeri çok iyi çözüyor
Bunun bir örneğini arkadaşım yaşadı yazılımsal sorunu vardı telefonu istanbula gönderdi su almış anakartı yanmış deyip para istediler sonra memleketine gittiğinde ordaki seevise gönderdi yazılım yükleyip sorunu çözdüler
İnsanlık meselesi işini düzgün yapmakla alakalı
0 Likes
omerdmrkrn
Active Level 7
Galaxy A
servise gore degisiyor hocam ben iki kez kendi hatam yuzunden cihazin sim slot yerini sıkıstirım cektim sim slot girisi yerinden cikti anakart degisti para almadilar servisden ciktim arabaya bindim sim karti takayim dedim yine aynisi oldu sim kart pütürlüydü garantiye girmeyen parcayi adamlar zaten degismisdi tekrar 10 dk ya geri döndüm dedim tekrar kirdim parasini vereyim , sagolsun bayan vardi kayit acmadi tekrar gorunmesin diye icerden birisini cagirdi telefonu aldi gitti ertesi gun anakarti 2.kez degismis olarak verdiler 2 kere maddi zarardan kurtardilar resmen beni bunun gibi 2 3 olayim daha var hepsinde ucretsiz yaptilar demem o ki calisana gore servise gore degisiyor
sneXper67
Active Level 2
Galaxy A
canlı destek bana ne derse nereye yönlendirirae biz oraya gönderebiliriz, bana kvk kartal şubesi dedi ama kvk il merkezi uzaklıktan dolayı reddedip geri göndermiş
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sneXper67,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir. Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Yaşadığınız durumu çözümleyebilmemiz ve kontrol edebilmemiz için, kullanıcı adınız ve iletişim bilgileriniz ile bize Mail kanalımızdan ulaşmanızı rica ederiz. Tarafımıza ulaşmanız durumunda gerekli hassasiyet gösterilecektir.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes