cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme sonrasi a 51

(Topic created on: 05-02-2022 12:50 AM)
416 Views
mutsuzkullanıcıA51
Active Level 6
Options
Galaxy A

Selamınaleyküm sizlerle a51 in güncelleme sonrasi hakkindaki gorüslerimi sunacagim      öncelikle güncellem bekledigim gibi olmadi cok aman aman bi degisiklikler yok renk paleti fln gelmis ama ben kullanmiyom bide obje silgisi ve ekstra karartma gelmemis bu beni üzdü pil performansinda biraz iylesme var gibi kasma hafif sizde durum nasil ve güncelleme sonrasi pil performansi nasil sizce alali 10 ay oldu galiba

image

6 Comments
kaanrhymeA51
Active Level 6
Galaxy A
Benim cihaz 1.5 senelik, bende de sonuçlar aynı
Berke_S9
Active Level 7
Galaxy A
Android 12 aslinda cok birsey getirmiyor ben kararsizim yapipla yapmamak icin guzel detaylar var ama. quick panelde ekran parlakligi yeri degisiyor ve begeniyorum, renk paleti geliyor ve bi kac gun kullanip birakirim muhtemelen, baska obje silgisi falan cok ihtiyac duydugum birsey degil ekstra karartma zaten uygulamasi play storeda var, ince detaylar, guzel detaylar ama telefonun hizli olmasi daha onemli bence yapmamak daha mantikli ilerleyen zamanlarda tekrar bakacagim
0 Likes
kaanrhymeA51
Active Level 6
Galaxy A
A70 cihazınız 2 sene boyunca büyük android güncellemelerini aldığı için Android 12 gelmeyecektir.
kaanrhymeA51
Active Level 6
Galaxy A
Bunu nerde demiş?
0 Likes
kaanrhymeA51
Active Level 6
Galaxy A
Telefona gelecek güncellemeler ekranın büyüklüğü ile ölçülmez. Ayrıca müşteri hizmetleri temsilcisi Android 12 gelecek değil güncelleme gelecek demiştir çünkü cihazlar 1 sene güvenlik güncellemesi almaya devam eder. Ne yazık ki güncellemeyi almayacaksınız. İsterseniz güncelmiyiz sitesinden bakabilirsiniz.
SevkiTan
Active Level 3
Galaxy A
Bu rakamlar çok iyi 4500 mah batarya olan s21 fe de 5 saat ekran süresi alamiyorum