cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Güncelleme sonrası sorunlar A10

(Topic created on: 08-24-2021 07:09 PM)
586 Views
Cebrail
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar CÜMLETEN Herkese Hayırlı Akşamlar. Android 11 guncellemesi sonrası 3 5 sorunlar da yardımcı olursanız sevinirim. 

1- Navigasyon Çubuğu bir türlü eskisi olmuyor yardımcı olursanız sevinirim. 

image

2. Olarak bu uygulamalara güncelleme geldi güncelledim Talkback,Customization Service,Deco pic bu uygulamalar işe yarar acaba ?

image

3- Güncelleme sonrası yüz tanıma açık ama yüz tanimayla bir türlü açılmıyor yapamadım nasıl yaparız acaba? Bunlar çözüldükten sonra 1 paylaşım daha yapcam ama önce bunlar çözülür sevinirim. Şimdiden Teşekkür Ediyorum. 
9 Comments
Antropolog
Active Level 6
Galaxy A
Bunların hepsini güncelle hepsi önemli ayarlardan ekran ayarlarında navigasyon var oradan eski haline dönebilirsin
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Zaten güncelledim ama Navigasyon oradaki seçili olan olmuyor resimlere bakarsan. 😞 önceden resimdeki idi. 🤔
Antropolog
Active Level 6
Galaxy A
Uygulama üzerinden hata bildirimi gönder
0 Likes
Arda1238
Active Level 8
Galaxy A
Bende böyle bir hata yok
0 Likes
Solution
Wig
Expert Level 3
Galaxy A
Selam.👋🏻

1- Navstar ve Goodlock uygulamalarının verisini silin yine olmuyor ise, Navstar uygulamasını silip tekrar yükleyin.

2- "Customization Service Samsung hesabınızın kişileştirme servisidir. "Talkback" ekranı görmekte zorlananlar için bir uygulamadır. Deco pic uygulamasını maalesef ben de bilmiyorum.

3- Şu an ki tanımlanan yüzü silin ve tekrardan bir yüz tanımlayın.

GyZ3N

:)
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Çok Teşekkür ediyorum hemen deniyorum olursa anında çözüm kabul edicem. :)
Wig
Expert Level 3
Galaxy A
Oldu mu acaba?
0 Likes
Solution
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba ben ahmet
Büyük yazılım güncellemelerinden sonra örnek verecek olursak Android 11 yazılım güncellemesinden sonra sürüm yükselten yazılım güncellemelerinden sonra büyük yazılım güncellemelerinden sonra cihazların Ben sıfırlanmasını önerir ve tavsiye ediyorum Çünkü bunu sebebi hataları önlemek ve oluşmuş olacak hataları da düzeltmek içindir cihazı fabrika ayarlarına sıfırla kısmından cihazı sıfırlayın sıfırlama işleminden sonra sorun yaşamaya devam ederseniz Samsung members uygulaması üzerinden hata raporu
Gönderin
Hata raporu gönderebilmek için şunları yapın uygulamalar ekranına gelin Samsung members uygulamasını bulun ve tıklayın girin en altta sağ köşede yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde hata raporları hata raporu gibisinden yazılan yazı seçeneğine tıklayın gelecek sayfa içerisinden de cihaza uygun hata seçeneğini seçin ve tıklayın gelecek sayfa içerisine de gelen sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın sistem kaydı verilerini gönder yazan yazı seçeneğini de açık halde tutun yetkililer en kısa zaman içerisinde sizlere bir geri dönüş sağlayacaktır Ayrıca cihazınızın tekrardan sıfırlanması gerektiği söylenir ise bu işlemi tekrardan yapmanıza gerek yok bu seferde cihazınızı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim edeyim u işlemler ile sorununuzun çözüldüğünü umuyorum İyi akşamlar

Not
Talk back denilen uygulama ise şu işe yaramaktadır az gören ve ful görme engelli kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanmış bir uygulamadır yalnız diğer dediğiniz şeylere ne işe yaradığını bilmiyorum �yi günler
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba ben ahmet
Talk Back uygulaması Bedensel Engelliler için değildir kısmen görme engelliler için ve tamamen görme engelliler için tasarlanmış bir programdır sesli geribildirim sağlayarak yardımcı olmaktadır bu işlemler ile sorununuzun çözüldüğünü umuyorum
0 Likes