cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Güncelleme sonrası oyun açılmıyor

(Topic created on: 03-20-2023 08:34 PM)
117 Views
ahmet---ay
Active Level 1
Options
Galaxy A

Yav arkadaş hadi verelim iyibir TLF alalım oyın kasıyor dedik.12.bine a73 aldık bi güncelleme geldi oyun açılıyor gibi yapıyor sonra kaybolup açılmıyor. Yani yıllardır Samsung kullanmıyordum bu nasıl arayüz 3 binlik çin TLF nu yapmaz bunu. Sistem stabil değil. Ben bu oyunu nasıl açıcam bilen varmı. Sildim yükledim güncellemeri yaptım ön belleği sildim TLF ayarları geri yükle yaptım bu oyunu açmaz oldu bir akıl verin yaa

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ahmet---ay,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, yaşamış olduğunuz sorunu uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Durumun kontrol edilmesi için Samsung destek hattını arayıp uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Apk olqrqk yulediseniz ondan oluyordur bi cok apk engeledi samsung
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bu fiyata S20 FE A73'ten daha iyi bir telefondu ama güncelleme desteği istiyorsanız alınabilir bir telefon.

Oyunu APK olarak mı indirdiniz?
APK ise stabil çalışmaması normal adı üstünde APK veya oyun Game Launcher içindedir.
0 Likes
Galaxy A
Cihazı sıfırla,eger yine ılöazsa oyunu desteklemiyor olabilir.
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ahmet---ay,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, yaşamış olduğunuz sorunu uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes