cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Güncelleme sonrası görüntülü arama

(Topic created on: 03-27-2021 12:39 PM)
494 Views
MBoraAkın
Active Level 1
Options
Galaxy A

Bir yılı aşkın süredir A50 SM-A505F kullanıyorum. Annem uzakta olduğu için onunla ancak görüntülü görüşebiliyorum. Annemin iki telefonu var biri Samsung Galaxy J4 ve diğer Samsung Galaxy S4. Bu telefonların ikisi de 3G destekleyebiliyor. Dün güncelleme geldi A50 telefonuma. Gayet güzel. Yükledim. Dünkü güncellemeye kadar zahmetli olsa da 4.5G'den 3G'ye alarak görüntülü görüşme yapabiliyordum. Artık yapamıyorum. Samsung'dan destek aldım. Biliyorum ki bazı güncelemeler ile ayarlar değişebiliyor belki yeniden açmak gereklidir, ben bulamam diye. Ama destek sonrası değişen bir şey olmadı. Eşimde iki aylık A12 var. Ondan beni görüntülü arayınca benim telefon direkt meşgul veriyor. Ben kimi görüntülü ararsam arayayım o görüşme sesli görüşmeye dönüyor. İnanın ki Samsung'u yıllardır kullanıyorum. Ben bu saydığım telefonların hepsini bu kişilere ben aldım ve tümünde Samsung'un tercih edilme nedeni görüntülü görüşmesini ailelerimizle görüşürken kullanabilmemiz idi. Var mı sorunumu çözebilecek bir insanoğlu?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MBoraAkın,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Size, uzaktan erişim ile yardımcı olmak isteriz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
xcxlxr
Active Level 7
Galaxy A
Android 11 ile tek beğenmediğim bu özelliği bozmaları
0 Likes
MBoraAkın
Active Level 1
Galaxy A

Ben genel görünüm ve hız olarak beğendim. Ancak pil biraz daha hızlı tükeniyor muhtemeldir ki ekrandaki aktiviteler biraz A50'yi yoruyor. En azından ben öyle tahmin ediyorum. Kafaya takılacak bir pil harcaması yok daha bir gün oldu gerçi. Şu görüntülü görüşme sorunu olmasa memnun olurdum. Eski halinden de memnundum. Bilsem güncellemezdim.

Hsnsnyn
Active Level 7
Galaxy A
Android 11 de görüntülü arama seçeneği tamamen mi kayboldu ?
0 Likes
MBoraAkın
Active Level 1
Galaxy A

Eğer 4.5G'yi kapatırsanız artık rehberde görüntülü arama seçeneğini göstermiyor. 4.5G'ye alınca da yukarıda anlattığım sıkıntılar mevcut.

0 Likes
Hsnsnyn
Active Level 7
Galaxy A
Hee anladim karşı tarafın 3g olması olayı bozuyor.Katiliyorum büyük saçmalık. Sonuçta 3g 4.5 G yeni bir olay değil kurulu düzeni neden değiştiriyor bu Samsung
0 Likes
MBoraAkın
Active Level 1
Galaxy A

Karşı taraf 4.5G iken yani eşimin telefonundan da aynı sorun devam ediyor.

0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Telefonda Google duo uygulaması varsa uygulama bilgileri üzerine tıklayarak depolama ve veriyi sil ve devre dışı bırakırsanız bu özellik aktif oluyo diyen ve ben kullanıyorum diyen paylaşımlar okudum belki sizin de sorunuzu çözer bunu da bir deneyin kolay gelsin
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MBoraAkın,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Size, uzaktan erişim ile yardımcı olmak isteriz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes